Zaujímavosti na jednom mieste

Je písanie tvoje hobby? Mal si v škole jednotky zo slohov? Tak sa pripoj k nám a prispej svojím písaním.

24.08.2015 | Freshky.eu | www.freshky.eu

Zaujímavosti na jednom mieste

Je písanie tvoje hobby? Mal si v škole jednotky zo slohov? Tak sa pripoj k nám a prispej svojím písaním. Náš magazín Freshky.eu je miesto, kde môžeš publikovať svoje názory, nápady, príhody alebo len zaujímavosti, ktoré si našiel na internete. Zaujímavé články budú odmenené!!!

O čom je náš magazín

Magazín Freshky.eu vznikol za účelom vytvoriť miesto, kde sa budú publikovať zaujímavosti zo všetkých oborov a kategórií. Je určený pre všetky vekové kategórie. Jeho cieľom je priniesť zaujímavé informácie a zábavu. Magazín je rozdelený do siedmich hlavných kategórií a ďalších podkategórií. Hlavnými kategóriami sú hudba, šport, recepty, zaujímavosti, zábava, cestovanie a style. Publikujeme najmä také príspevky, ktoré na slovenskom internete ešte nie sú.

Kto môže publikovať?

Publikovať môže naozaj každý. Potrebuje iba dobre ovládať gramatiku a mať zaujímavú tému, o ktorej chce písať. V prípade, že nás tvoje príspevky zaujmú budeme ťa kontaktovať ohľadom ďalšej spolupráce pre našu spoločnosť WebGrafix.sk.

O čom mám písať?

Písať môžete naozaj o hoci čom, či už chceš popísať nejaký tvoj zážitok alebo chceš popísať nejaké zaujímavé miesto, skupinu... Príspevky nesmú obsahovať, vulgarizmy, rasizmus a násilie. Nie každý článok bude uverejnený. Každý článok by mal obsahovať určitý počet textu (min. 250 slov). Články môžu obsahovať videá alebo obrázky.

Aká bude moja odmena?

Pokiaľ budeš úspešný a tvoje články budú zaujímavé pre nás a čitateľov dostaneš za články odmenu. Odmena sa pohybuje od 1 € až po 20 € za jeden článok. Závisí o akú tému článku ide a akú majú tvoje príspevky návštevnosť. Pomôcť si môžeš zdieľaním svojich príspevkov na sociálnych sieťach.

Ako dostanem zaplatené ?

Tvoje zarobené peniaze budú ti pošleme na tvoj bankový účet alebo poštovou poukážkou.

Čo nechceme?

Nepotrebujeme skopírované články z iných web stránok a magazínov. Tvoje články musia byť originálne. V článkoch by mali byť iba kvalitné obrázky a videá.

Ako môžem publikovať?

Príspevky môžeš publikovať časti Moje články.

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma