6 dôvodov, prečo by ste sa aj vy mali rozhodnúť pre drevené podl

6 dôvodov, prečo by ste sa aj vy mali rozhodnúť pre drevené podl

Drevené podlahy sú nadčasovou voľbou a dokážu vdýchnuť každému interiéru dušu

30.06.2020 | Hi Promotion s.r.o. | jutex.sk

Aj to je jeden z dôvodov, prečo si stále držia prvé priečky v obľúbenosti. V našom článku sa dozviete, prečo by ste o drevených podláhach mali začať uvažovať aj vy.

 

Drevené podlahy ponúkajú širokú škálu dekorov

 

Drevené podlahy sa líšia z hľadiska štruktúry, materiálu aj odtieňov. Hodia sa takmer do každej miestnosti v dome a vyberú si z nich skutočne aj tí najnáročnejší.

 

Drevené podlahy sú jednoduché na údržbu

 

Oproti napríklad takým kobercom sú drevené podlahy skutočne nenáročné na údržbu. Všetko, čo potrebujete k ich údržbe, je pravidelné vysávanie a mopovanie.

 

Drevené podlahy sú dobrou voľbou pre životné prostredie

 

Produkcia dreva je čistejšia ako produkcia podláh z ostatných materiálov. Drevo je tiež výhodnejšie z hľadiska spotreby energie. Jeho bunková štruktúra dokáže zachytiť vzduch, vďaka čomu sa drevo vyznačuje skvelými izolačnými vlastnosťami.

 

Drevené podlahy sú dlhodobou investíciou

 

Možno sú o niečo drahšie ako napodobeniny, ktoré predstavujú napríklad vinyl či laminátové podlahy, ide však o dlhodobú investíciu, ktorú bez pochýb neoľutujete. Z drevených podláh sa budete tešiť počas celého života nielen vy, no taktiež vaše deti a vnúčatá. Navyše, vďaka dreveným podlahám sa dvihne aj cena vašej nehnuteľnosti.

 

Drevené podlahy môžete poľahky opraviť

 

Akékoľvek nedostatky sa dajú z drevených podláh odstrániť jednoduchým prebrúsením a prelakovaním a znova budú vyzerať ako nové.

 

Drevené podlahy sú zdravou voľbou

 

Už len samotná chôdza po dreve je omnoho zdravšia ako chôdza po iných materiáloch. Nezaťažuje totiž vaše chodidlá, kĺby ani chrbticu. Navyše, pokiaľ máte v domácnosti alergika, nie je nad lepšiu voľbu ako podlahu z dreva. Tá totiž neplesnivie, nezachytáva prach a nevylučuje do vzduchu žiadne výpary.

 

Tak čo na to hovoríte? Stavíte aj vy na drevené podlahy?

 

Hodnotenie

6 dôvodov, prečo by ste sa aj vy mali rozhodnúť pre drevené podl
Hodnotenie 4.8 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma