Ako si poradiť pri výbere vhodné svadobné podprsenky

Ako si poradiť pri výbere vhodné svadobné podprsenky

svadobná podprsenka

24.03.2022 | PoctiveSEO | Lanotte.cz

Na čo všetko treba myslieť pri výbere vhodnej podprsenky pod svadobné šaty? Je nutné ju vôbec mať na sebe? 

 

Príjemná povinnosť nevesty - svadobné šaty

Váš veľký deň D sa nezadržateľne blíži. Miesto svadby a obradu máte zajednané, fotograf, prípadne aj kameraman, sú rezervovaní. S cateringom doladíte svadobné menu. O výzdobu sa postarajú profesionáli, alebo vy sami so šikovnými kamarátkami. 

 

A prichádza tá najkrajšia časť príprav a úloha budúcej nevesty. Výber svadobných šiat. Každá má o tých svojich vysnívaných šatách predstavu. Každej sa páči niečo iné. Niektoré zvolia “princeznovskú” klasiku s tortovou sukňou, iné modernejší strih v podobe obtiahnutých šiat. Alebo môžete byť “víla” v jemných, voľných šatách so zaujímavými detailami. 

 

Nech už je štýl svadobných šiat akýkoľvek, jedno je veľmi dôležité. A to, čo pod tými šatami bude. Svadobné spodné prádlo, v ktorom sa budete cítiť po celý deň pohodlne a vo svadobnú noc sa zmeníte na sexi zvodnú (už) manželku. Pokiaľ to už nebude svadobné ráno a nezaspíte skôr, ako sa k vám váš vyvolený priblíži.

 

To najdôležitejšie pri výbere spodného prádla

Dva aspekty, na ktoré je potrebné pri výbere vhodného spodného prádla myslieť, sú farba a strih svadobných šiat. Aby spodné prádlo, ktoré vyberiete, nijakým spôsobom nepokazilo celkový dojem z vašich šiat, nikde ho nebolo vidieť. Aby zakrylo, čo je potrebné a vyzdvihlo to pekné. 

 

Výber vhodnej podprsenky

Základom celého svadobného kompletu je bezpochyby podprsenka. Mala by byť pohodlná, aby o nej nevesta počas jej nosenia nevedela a cítila sa pôvabne a neodolatelne. Medzi preferované svadobné podprsenky patria hladké modely alebo modely s jemnou čipkou a ozdobnými kamienkami vo farbe bielej, orieškovej alebo champagne. 

 

Tip: Ako sa pripraviť na jedinečné svadobné fotografie. 

 

Korzetové šaty

Najžiadanejším strihom svadobnej podprsenky je bardotka. Táto podprsenka sa hodí predovšetkým do korzetových šiat, kedy vyzdvihne váš neodolateľný dekolt. 

 

Voľnejšie šaty

V prípade, že by ste chceli svoj vzhľad vo svadobný deň dotiahnuť do úplnej dokonalosti, zvolte zvodný korzet. Ten je pre vás ale vhodný len v prípade, ak nebudete mať úplne priliehavé svadobné šaty, ktoré by odhalili viac, ako by mali. Korzet zvolte skôr v prípade voľnejších svadobných šiat.

 

Šaty so všitou podprsenkou

V svadobných salónoch alebo aj pri šatách, ktoré si dáte ušiť na mieru, je na výber aj množstvo takých, ktoré majú podprsenku (alebo jej obdobu v podobe výplne) už všitú. Pri výbere šiat, ktorých súčasťou už podprsenka je, vám táto milá povinnosť odpadá.

 

Spokojná nevesta = krásna nevesta 

Vybrali ste si vysnívané svadobné šaty, k tomu pohodlné a sexi spodné prádlo, v ktorom sa počas svadobného dňa budete cítiť príjemne a počas svadobnej noci sa zmeníte na sexi manželku. Vďaka včasnej príprave, môžete zažiť svadbu bez stresu. Na výber máte z viacerých štýlov spodného prádla, podväzkových pásov aj pančušiek. 

 

To najkrajšie, čo si viete vo váš, ale aj každý iný deň, na seba obliecť, je spokojnosť, krása a úsmev. Tak nech je čo najväčší. A k tomu vám môže pomôcť aj to pohodlné spodné prádlo. V ktorom budete mať dôvod na radosť. 

Dominika Hrnčiříková SEO služby a copywriting

 

Photo by Chalo Garcia on Unsplash
Photo by Houcine Ncib on Unsplash

Hodnotenie

Ako si poradiť pri výbere vhodné svadobné podprsenky
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma