Aktuálne módne trendy - leto 2020

Aktuálne módne trendy - leto 2020

Poznáte najnovšie módne trendy pre leto 2020?

31.07.2020 | parfumylacno s.r.o | www.vyrobsitricko.sk

Leto je už v plnom prúde, no my však stále nevieme čo na seba? Alebo sa chystáme na veľké nákupy, doplnenie šatníka v súlade s aktuálnymi trendmi? V tom prípade by sme ich mali aspoň trochu poznať.

Horúci trend - klobúčiky

Iste sme už všetci mali možnosť naraziť na nejakého človeka, ktorý takýto kúsok už vo svojom šatníku vlastní. Nielen že sú spomínané malé klobúčiky trendy a štýlové, sú ešte aj praktické.

 

Ochránia nás pred nechceným úpalom a naše oči sa budú ľahšie prispôsobovať silnému svetlu zo slnečného žiarenia. Na výber máme z množstva farebných prevedení a dokonca už aj vzorov kvetín, bodiek či nápisov.

Aplikácia jemných šperkov

O oživenie svojho outfitu sa snažme toto leto doplnením jemných, nevýrazných šperkov. Minulý rok boli v hre mušle, tento rok sú obľúbenejšie vkusné elegantné perly.

 

Je iba na našom vkuse či už zvolíme perlové náušnice, prsteň alebo retiazku s perlovým príveskom. Pamätajme však, že všetkého veľa škodí. Celoperlové náhrdelníky si preto radšej odložme doma a šetrime ich na významnejšie príležitosti.

Hravá farebnosť

Ako každé teplé obdobie aj toto leto so sebou prináša pestrofarebnosť a originalitu. Spoľahnúť sa na to, že zaujmeme sa môžeme napríklad vďaka farebným šatkám, kabelkám či tričkám.

 

Tričká si môžeme sami vytvoriť podľa vlastného vkusu. Môžeme tak vytvoriť zaujímavé a najmä vtipné kúsky, s ktorými môžeme ľahko pobaviť našich známych a ešte nám aj ostane tričko na pamiatku. Také tričko môže byť takisto aj dobrým darčekom. 

 

Pri výrobe vlastného trička s potlačou si sami môžeme vyberať strih, dĺžku, veľkosť, farbu. Na úpravy môžeme použiť tiež batikovanie či vlastnú potlač

 

Z módy nikdy nevyjde zladenie sa so svojím partnerom. Či už ide len o zladenie farieb alebo rovnaké kusy oblečenia. Máme na výber od rovnakých topánok, cez nohavice, tepláky, tričká, mikiny až po doplnky. Zladené obliekanie sa má aj inú výhodu - všetci budú vidieť, že k sebe patríte. Preto sa k tomu výborne hodia párové tričká s vlastnou potlačou.

Široké a krátke nohavice

Ďalším efektívnym tohtoročným trendom je obliekanie širokého spodného dielu. Vyzerá to veľmi vkusne, je to pohodlné a vzdušné. V katalógoch a obchodoch môžeme naraziť najmä na voľné dlhé nohavice a voľné kraťasy. Nič však nepokazíme, ani keď sa rozhodneme pre capri.

 

Nech už sú trendy akékoľvek, obliekajme si hlavne veci, ktoré sa nám páčia a v ktorých sa cítime dobre. Pretože ani v outfite ako z najnovšieho katalógu nemusíme zažiariť, pokiaľ sa nebude páčiť nám samým.

Tričká s potlačou sú trendy
 

Hodnotenie

Aktuálne módne trendy - leto 2020
Hodnotenie 4.2 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma