ASUS Transformer 3 Pro

ASUS Transformer 3 Pro

Najvšestrannejší počítač na svete.

28.06.2016 | Euroline computer s.r.o. | www.cmcdata.sk

 

 

ASUS Transformer 3 Pro bol vytvorený len s jediným zámerom: ponúknuť výkon, ktorý by ste od zariadenia 2 v 1 nikdy nečakali. Je neuveriteľne výkonný, nesmierne praktický – a taktiež úžasne rozšíriteľný. ASUS Transformer 3 Pro nie je obyčajným zariadením 2 v 1 – je zdrojom ohromného výkonu.

 

 

Majstrovské spracovanie

Prémiový kov. Čistá krása.

 

Keď sa pozriete na ASUS Transformer 3 Pro, zbadáte doslova majstrovské dizajnové dielo v podobe elegantného tabletu starostlivo vyrobenéhoz horčíkovej zliatiny. Tento prémiový materiál nám dovolil stvoriť ASUS Transformer 3 Pro výnimočne štíhly a ľahký – váži iba 800 gramov a meria nepatrných 8,35 milimetrov – bez toho, aby sme ubrali na odolnosti či pevnosti. Ide o neuveriteľne odolný materiál, ktorý pomôže tablet ASUS Transformer 3 Pro spoľahlivo ochrániť pred nástrahami každodenného používania. Jemné zdobenie na vekuzhotovené diamantovým nožom ešte viac zdôrazňuje krásu tohto zariadenia.

 

 

Displej

Viac farieb, viac detailov, viac reality

 

12,6" displej tabletu ASUS Transformer 3 Pro je proste úžasný. Nielenže vďaka rozlíšeniu 3K (2880 × 1920 px) a hustote pixlov 275 ppi ponúka vysoké detaily, ale má taktiež extra široký farebný gamut pokrývajúci 121 % priestoru sRGB a 85 % priestoru NTSC. Ak je to pre vás príliš veľa nezrozumiteľných skratiek, môžeme jednoducho povedať, že ASUS Transformer 3 Pro dokáže zobraziť presnejšie a vernejšie farby než väčšina jeho konkurentov. Obraz tak vyzerá prirodzenejšie a realistickejšie.

 

 

Výkon

Dokonalý výkon na cesty

 

ASUS Transformer 3 Pro má všetko, čo potrebujete na maximalizáciu svojej produktivity a podporu kreativity. Procesory Intel® Core™ 6. generácie až po model i7 a 16 GB rýchlej operačnej pamäte LPDDR3 RAM vám umožní doslova presvišťať aj tými najnáročnejšími úlohami. SSD úložisko s rozhraním PCIe®x4 a kapacitou 1 TB sa postará o bleskové spustenie systému a načítanie aplikácií. Rozhranie Thunderbolt™ 3 ponúka neuveriteľne vysokú rýchlosť prenosu dát 40 Gb/s cez port USB-C – ktorý je 80× rýchlejší než USB 2.0 – a umožňuje pripojiť až dva externé monitory s rozlíšením 4K UHD.

 

 

Batéria

Výkon po celý deň

 

Radosť z úžasného výkonu rázom opadá, ak to preň baterka za chvíľu zabalí. ASUS Transformer 3 Pro bol navrhnutý s ohľadom na čo najvyššiuenergetickú účinnosť, takže jeho batéria aj napriek vysokému výkonu vydrží celý pracovný deň. A keď už nebude iná možnosť a batériu bude potrebné nabiť, aspoň nebudete musieť čakať: vďaka technológiirýchlonabíjania získate 60 % kapacity batérie späť za iba 60 minút*!

 

 

 

asus Transformer 3 Pro
asus Transformer 3 Pro

Hodnotenie

ASUS Transformer 3 Pro
Hodnotenie 4.8 z 5
Počet hlasov 10
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma