ASUS ZenFone 3

ASUS ZenFone 3

Skvostný dizajn inšpirovaný krásou prírody

09.06.2016 | Euroline computer s.r.o. | www.cmcdata.sk

ASUS smartfóny ZenFone 3

 

Trojica skvelých smartfónov asus ZenFone 3, ZenFone 3 Deluxe a ZenFone 3 Ultra zaujime dizajnom cenou a hlavne parametrami. Základný ZenFone 3, ktorého telo je vyrobené z hliníka obopína po oboch stranách ochranné sklo 2.5D Gorilla Glass. ZenFone 3 Deluxe je splynutie umenia a vedy smartfón kde zručnosť a technická brinalcia vytvárajú elegantný celokovový skvost. ZenFone 3 Ultra (phablet) s 6,8" displejom prináša kovové telo a zaujime ako prvý smartfón skvelým 7.1 priestorovým zvukovým prejavom.

 

 

ASUS ZenFone 3 

 

ZenFone 3 má každý detail rafinovane prepracovaný.Vynikajúci 5,5" displej s Full-HD rozlíšením (1 920x1 080) zobrazí každý detail v najvernejších farbách. Pri ZenFone 3 bol použitý kovový rám a na prednej a zadnej strane je použité sklo, ktoré vypredu vytvára tzv. 2,5D efekt. S vysokým jasom až 500nitov môžete prehliadať svoje média aj pri najjasnejších podmienkach. Exkluzívna TriTech technológia kombinuje laser, fázovú detekciu a automatické zaostrovanie v jeden harmonický systém. ZenFone 3 prináša tiež skvelý monštruózny výkon. Procesor Qualcomm Snapdragon 625 so 4GB opračnou pamäťou RAM pri 64 GB internom úložisku ponúkne výnimočný výkon. Nechýba ani snímač odtlačkov prstov, ktorý je dokonale umiestnený na zadnej strane krytu, a odomkne váš smartfón v zlomku sekundy. ZenFone 3 oceníte ako umelecké dielo.

 

 

ASUS ZenFone 3 Ultra

 

Ponorte sa do neobmedzenej zábavy so zvukom ktorý vás pohltí.

Na ceste k dokonalosti sa stretnete s kvalitnou zliatinou kovu určenou pre letecký sektor. Podobne ako model Deluxe prináša kovové telo s neviditeľnými plastovými prechodmi pre antény. Výsledkom je nekompromisná kvalita signálu. So svojim neuveriteľným super AMOLED 6,8" displejom a pokročilou audiovizuálnou technológiou zažijete veľa mobilnej zábavy. Technológia Tru2Life+ sa postará o dokonalé prehrávanie videla bez rozmazávania. ZenFone 3 Ultra zaujme taktiež batériou s kapacitou 4 600 mAh s podporou QuickCharge 3.0, ktorú možno využiť aj ako power banku. Pomocou 23Mpx fotoaparátu budete môcť vytvárať realistické fotografie. Bezkonkurenčný ZenFone 3 Ultra privedie vaše sny do reality. 

 

 

ASUS ZenFone 3 Deluxe

 

Tento celokovový zázrak ponúka úžasnú odlonosť vďaka kvalitnej zliatine kovu, ktorá je určená pre letecký sektor. Jeho 5,7" super AMOLED displej a rozlíšenie Full HD očarí každého milovníka väčších uhlopriečok. Zaujme výborným farebným podaním, dokáže totiž zobraziť viac ako 100% farebného priestoru NTSC. Displej je chránený odolným sklom Gorilla Glass 4. ZenFone 3 Deluxe prinesie zákazníkom aj výnimočný výkon, jeho elegantný závoj ukrýva monštruóznu silu za ktorou stojí čipset Snapdragon 820. Nechýba tiež čítačka odtlačkov prstov. 23Mpx fotoaparát na zadnej strane pochádza z sielne Sony a je skrytý pod zafírovým sklíčkom. Chváli sa clonou na úrovni f/2.0, 4 osovou stabilizáciou a možnosťou natáčať videá v rozlíšení 4K.  ZenFone 3 Deluxe môže bezproblémov konkurovať aktuálnym vlajkovým lodiam.

 

 

ZenFone 3
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma