Čelný lopatový nakladač Caterpillar

Čelný lopatový nakladač Caterpillar

Poľnohospodárske stroje ako je tento poskytujú vysoký výkon a všestrannú využiteľnosť.

21.06.2016 | Phoenix Zeppelin | www.zeppelin.sk

Poľnohospodárske stroje ako je tento poskytujú vysoký výkon a všestrannú využiteľnosť. Ide o tzv. kompaktný kolesový nakladač s priestornou kabínou s ovládacím joystickom. Konštrukcia nakladača je zárukou pevnosti a životnosti a poskytuje vynikajúce ovládanie. Nádhradné diely teda nebudú problémom. Prednosťou tohto stroja je vysoký pracovný výkon. Vďaka veľkému zaťaženiu pri prevrátení pri plnom zatočení a veľkým vylamovacím silám poskytuje stroj výkonné riešenie pre akékoľvek práce. Vďaka paralelnému zdvihu a veľkým silám pri naklápaní v celom pracovnom rozsahu môže presne, bezpečne a s istotou manipulovať s bremenami.  

Stroj má tiež jednoduché ovládanie. Špičkový elektrohydraulický systém zaisťuje ľahké a presné ovládanie s rýchlymi pracovnými cyklami. Joystick zahŕňajúci všetky funkcie pomáhá obsluhe sústrediť sa výhradne na vykonávanú prácu. Obsluha môže stlačením tlačítka upraviť odozvu stroja, čo umožňuje nastaviť stroj presne podľa druhu vykonávanej práce.  

V štandardnej výbave sú nápravy pre veľkú záťaž a možnosť až 100% uzávierky diferenciálu. Štandardná rýchlosť stroja je 20km/h. Vo voliteľnej výbave je možnosť vysokej rýchlosti - 35km/h, ďalej systém tlmenia rázov pri jazde, ktorý slúži na zvýšenie komfortu a zlepšenie zadržiavania materiálu. Tento kompaktný kolesový nakladač môže používať širokú radu pracovných nástrojov vrátane hydro-mechanických.

Okrem množstva takýchto pracovných strojov vie značka Zeppelin zabezpečiť aj energetické systémy, ako sú elektrocentrály.

 

Hodnotenie

Čelný lopatový nakladač Caterpillar
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma