Čistenie kanalizácie Nitra

Krtkovanie a čistenie kanalizácie v Nitre a okolí realizujeme pomocou mobilného zariadenia poháňaného elektromotorom.

23.02.2019 | DREV - STAV | krtkovanienonstop24.sk/krtkovanie-nitra.html

Zistenie stavu kanalizácie pred rekonštrukciou - TV monitoring kanalizácie, Revízia kanalizácie po oprave, Revízia nové kanalizácie pre odovzdanie diela, Opakované upchávanie kanalizácie

Zisťovanie smeru vedenia kanalizácie, Návrhy riešenia opráv a nezáväzné vypracovanie cenovej ponuky, Súčasťou revízie je záznam na DVD, CD, písomná správa a fotonalezených závad

Odpadové potrubie čistíme motorovým perom v celej dĺžke podľa potreby. Motorové pero otáča oceľovou špirálou, ktorá je ukončená rôznymi druhmi vrtákov, škrabiek alebo frézou. Tieto nástroje spoľahlivo prečistí potrubia odpadu v celej jeho dĺžke na 100% a budete mať konečne pokoj. Motorové pero sa používa najmä na čistenie odpadového potrubia vnútri bytových, činžiakoch a rodinných domov, kde hrozí vykúrenie v prípade použitia tlakovej vody.

 

Lokalizácia a trasovanie potrubiaPomocou trasovacieho zariadenia možno vytrasovat potrubia až do hĺbky 5 metrov. V spojení s kamerovým systémom možno presne vyhľadať poruchy na potrubí, čistiace kusy, odbočky, kolená, zakryté revízne šachty a kanalizačné prípojky s vyznačením na povrchu. Revízia kanalizácie TV kamerou profilov od DN 40 až DN 1000 mm

 

 

Vysokotlakové čistenie kanalizácie a domových odpadov, Vysokotlakové čistenie vykonávame od DN 40 až do DN 600 mm, Dosah tlakovej hadice 100 metrov, Veľký výber čistiacich trysiek, Vyťažovanie a čistenie kanalizačných šácht, vpustov a čistenie lapačov tukov, Čerpanie šácht a pivničných priestorov, Strojové čistenie domových odpadov, Strojové čistenie vykonávame od DN 40 až do DN 250, Priemer pružín 22mm dosah 50 metrov, Priemer pružín 16mm dosah 30 metrov, Veľký výber čistiaceho príslušenstva, Ďalej vykonávame menšie výkopové práce, Ku každej uskutočnenej zákazke vydávame potrebnú dokumentáciu pre kolaudáciu napr. Potvrdenie o vykonaní radónové izolácie, Certifikáty, Osvedčenie o vlastnostiach výrobku, Krtkovanie Nitra, Prehlásenie o zhode.

 

Čistenie kanalizácií a potrubí v obciach, firemných areáloch alebo u vodohospodárov. Systém nasáva späť nečistoty vrátane vody, tu hneď recykluje a používa k ďalšiemu čisteniu. Ostatná technika vyráža na čistenie kanalizácií, domových odpadov a potrubí menšieho profilu. Má vybavenie na čistenie tlakovou vodou aj  motorovými perami . Akúkoľvek kanalizáciu vyčistíme počas 1 výjazdu.

 

Čistenie odtoku zvonom - váš prvý pokus ako vyriešiť upchatý odpadZvonom možno vytvoriť veľmi silný tlakový ráz, ktorý prerazí upchávku aj dosť vzdialenú. Musíte však dokonale zaslepiť všetky vývody odpadov a potrubie zaplaviť vodou. Vo všetkých vetvách systému musí byť voda, bez vzduchu. Tak, aby medzi zvonom a upchávkou bola len voda. Nestlačiteľnosti vody umožní prenášať rázy od zvonu. Potom stačí prudko pohybovať zvonom. Pri práci si všimnite, že stĺpec vody má určité prejavy - vzdúva sa a klesá. Musíte zladiť rytmus tak, aby ste každým úderom zvonu zväčšili energiu prenášanú vodou. Zvonom stĺpec vody tlačíte a zdvíhate. Tým rozpohybujete a odstránite upchávku.

 

Ležatá kanalizácia je čistená tlakovou vodou. Čistenie kanalizácie vysokým tlakom vody, je jedna z najpoužívanejších a veľmi efektívnych metód čistenia. Na čistenie kanalizácie tlakovou vodou sa používa vysokotlakové čerpadlo, napojené na nádrž s vodou. Čerpadlo nasáva vodu z nádrže a tlačí ju cez hadicu do čistenej ležaté kanalizácie. Masívny tlak vody o veľkom prietoku spoľahlivo vyčistí každú upchatú kanalizáciu a zanesené odpadové potrubie.

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma