ARVAL SLOVAKIA ZÍSKAL OCENENIE SUPERBRANDS

ARVAL SLOVAKIA ZÍSKAL OCENENIE SUPERBRANDS

Arval Slovakia

25.02.2019 | KOMUNIKA

Spoločnosť Arval Slovakia, ktorá patrí medzi lídrov v oblasti podnikovej mobility vrátane operatívneho lízingu, získala už druhý rok po sebe ocenenie Slovak Business Superbrands Award. Rozhodla o tom porota Brand Council zložená z odborníkov B2B sektoru.

 

Experti z oblasti biznisu, komunikácie, marketingu a médií aj tento rok ocenili najprestížnejšie značky na slovenskom trhu. Hodnotili viaceré kritériá ako napríklad znalosť značky, budovanie brandu či inovácie. SpoločnosťArval Slovakia, ktorá tento rok oslavuje 15. výročie a viac ako 7 000 vozidiel vo fleete, získala ocenenie Slovak Business Superbrands Awarduž po druhý raz. Odborníci z poroty tak ocenili nielen dlhoročné skúsenosti profesionálov podnikovej mobility, ale aj hodnotu, ktorú na slovenský trh prinášajú. „Tento rok je pre nás výnimočným, pretože Arval Slovakia slávi 15 rokov pôsobenia na slovenskom trhu. Symbolickým uznaním nášho napredovania je aj ocenenie Superbrands, ktoré si veľmi vážime. Je potvrdením pozitívnych skúseností našich zákazníkov, neustáleho prinášania inovácií a hodnotných riešení v podnikovej mobilite, ktoré reagujú na potreby našich klientov,“ hovorí Marek Kramár, generálny riaditeľ Arval Slovakia.

 

 

Spoločnosť Arval Slovakia, člen globálnej finančnej skupiny BNP Paribas, vznikla v roku 2004. Špecializuje sa na podnikovú mobilitu s plným servisom pre malé, stredné podniky a veľké spoločnosti a s viac ako 7 000 vozidlami vo fleete patrí medzi lídrov na trhu. Svojim zákazníkom poskytuje fleetové riešenia na mieru, odborné poradenstvo, 24-hodiný zákaznícky servis a plnú starostlivosť o vozový park klienta. Klienti majú k dispozícii online riešenia, ako napríklad platformu My Arval, ktorá prehľadne združuje informácie o vozovom parku spoločnosti.

 

Medzinárodný program Superbrands bol založený pred viac ako dvadsiatimi rokmi vo Veľkej Británii. Dnes je uznávaný v 90 krajinách na 5 kontinentoch sveta. Na Slovensku sú tieto prestížne tituly udeľované od roku 2014. Cieľom programu Superbrands je nielen vzdať hold najúspešnejším značkám vo svojej oblasti, ale taktiež i uvádzať do pozornosti spotrebiteľov a odbornej verejnosti lídrov na trhu, ktorí môžu inšpirovať ostatných.

 

Viac informácií nájdete na www.arval.sk.

Hodnotenie

ARVAL SLOVAKIA ZÍSKAL OCENENIE SUPERBRANDS
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma