DARČEKOVÉ VÍNA S JEDINEČNÝMI ETIKETAMI

DARČEKOVÉ VÍNA S JEDINEČNÝMI ETIKETAMI

Povedztovinom.sk sa zaoberá predajom darčekových vín vhodných ku každej príležitosti.

13.08.2018 | AM Production, s r. o. | povedztovinom.sk

Darčekové vína sú momentálne veľkou vychytávkou. Klasickým a ničím nezaujímavým vínam už odzvonilo. Darovať víno z obchodu vie totiž každý. Avšak, ak podarujete víno s vtipnou etiketougratuláciou alebo osobným venovaním, tak si obdarovaný bude istý, že ste si na darčeku dali záležať.

 

Prostredníctvom nášho e-shopu Povedztovinom.sk už niekoľko rokov predávame neobyčajné darčekové vína s myšlienkou a vlastným príbehom. Darujte darčekové víno s etiketou vyznania lásky či poďakovaním a napíšte tak úplne nový príbeh aj vy!

 

Obdarujte svojho blízkeho

Presne tak! Povedzte vínom to, čo máte na srdci. Chcete niekomu zagratulovať k narodeninám? Vyjadriť lásku, či len tak poďakovať a neviete ako? Urobte to vďaka nám originálnejšie. Podarujte svojim milovaným darčekové víno, ktoré nahradí tisíce slov.   

 

Pokiaľ ste pozvaní na návštevu alebo oslavu, prineste so sebou víno. Vínom totiž nikdy nič nepokazíte a možno ho tak považovať za akúsi istotu. Nemusíte to však robiť ako ostatní, urobte to po svojom. Miesto toho, aby ste na poslednú chvíľu navštívili supermarket a kúpili klasické víno, dajte si na jeho kúpe záležať. V našej ponuke nájdete množstvo vín v peknom farebnom balení a s nezameniteľnou originálnou etiketou. 

 

Stačí si vybrať

Náš široký sortiment zahŕňa vtipné, ale aj seriózne a luxusné etikety s nápaditým a originálnym dizajnom. Okrem druhu etikety a jej dizajnu si možno zvoliť druh vína. Biele alebo červené? Aké chutí obdarovanému? V ponuke sú vína v základnom rozmere 7 x 7 x 30 cm s hmotnosťou 0,9 kg. Vyberať si môžete z vín zoradených do niekoľkých kategórii a tiež ich možno filtrovať podľa ceny. K vínam je možné prikúpiť aj darčekovú tašku a tak bude Váš darček dokonalý.

 

Ochutnali sme ich za vás!

Všetky predávané vína sme za vás ochutnali. Iste oceníte, že okrem krásneho zovňajšku sa po otvorení nebudete musieť hanbiť za chuť. Nemusíte sa báť, že víno bude trpké, kyslé a nevhodné na konzumáciu. Pekné balenie a pekelne chutné víno je samozrejmosťou a zárukou úspechu. U nás kúpené vína nemusia byť len okrasou na polici.

 

Rýchlosť a kvalita na prvom mieste 

Môžete sa na nás spoľahnúť. Všetky objednávky vybavíme rýchlo, aby ste ich mali doma načas. V prípade ďalších otázok, alebo ak budete potrebovať zásielku urgentne, tak nás neváhajte kontaktovať.

 

 

Pre viac informácií navštívte povedztovinom.sk

 

 

Hodnotenie

DARČEKOVÉ VÍNA S JEDINEČNÝMI ETIKETAMI
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 9
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma