Detské postieľky pre najmenších

Detské postieľky pre najmenších

Detská postieľka pre bábätko i deti

22.03.2015 | DETSKAPOSTEL, s.r.o. | www.rozpravkovaizba.sk

Hovorí sa, že detstvo je najkrajším obdobím života vďaka jeho bezstarostnosti a hravosti. Ak chcete dopriať to najrozprávkovejšie detstvo aj svojej ratolesti, začnite už od kolísky. Najkrajšie sny sa im prisnia v detskej postieľke ktorá bude nielen pohodlná a bezpečná, ale aj pôvabná.

Detská posteľ top kvality

Aby bola postieľka bezpečná a vášmu dieťatku zabezpečila najlepšiu ochranu, musí spĺňať niekoľko dôležitých parametrov. Materiál by mal byť zo stabilnej konštrukcie, ktorá odolá každému detskému vystrájaniu. Vhodné je preto vyhnúť sa lacným drevotrieskovým konštrukciám a zvoliť kvalitný materiál z dreveného masívu. Takýto materiál je nielen bezpečný a ekologický, ale vyznačuje sa aj dlhou životnosťou. Postieľka tak môže byť využitá opakovane po mnoho rokov.

Skutočne kvalitná detská postieľka poskytuje dieťatku vysoký komfort. Výber matraca je tiež veľmi dôležitý, nakoľko má veľký vplyv na formovanie vyvíjajúcej sa detskej chrbtice. Veľkou výhodou kvalitnej detskej postieľky je, ak má výškovo polohovateľné dno. To zaistí dieťatku bezpečie a komfort v akejkoľvek polohe - keď sedí, leží aj samostatne stojí. Vy tak môžete byť bez starostí a strachu, ak necháte dieťa v postieľke v izbe samotné.

Originálny motív spestrí každú detskú izbu

Bezpečnostné funkcie detskej postieľky hrajú pri výbere hlavnú úlohu, jej dizajn však nezaostáva. Krásny a veselý motív obľúbených rozprávkových postavičiek rozjasní každú detskú izbu. Doprajte svojim deťom postieľku, na ktorú sa budú vždy večer tešiť a ktorá im ostane v pamäti ako spomienka na krásne rozprávkové detstvo. S originálnymi kusmi nábytku dokážete  izbu zariadiť tak, aby pôsobila ako navrhnutá bytovým dizajnérom. Jemné farby pôsobia upokojujúco, v kombinácii s výraznejšími farebnými motívmi stimulujú detskú fantáziu. Tie najkrajšie motívy detských postieľok nájdete na webe www.rozpravkovaizba.sk.

Hodnotenie

Detské postieľky pre najmenších
Hodnotenie 4.25 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma