Elektroinštalačný materiál: novinky vypínačov Legrand Valena.

Elektroinštalačný materiál: novinky vypínačov Legrand Valena.

Čo prináša táto populárna séria vypínačov v roku 2014? - nové dizajny a funkcie.

22.06.2014 | ZEKO Elektro Komponenty spol. s r.o. | www.zeko.sk

Ak sa povie elektroinštalačný materiál, každému sa vybavia svietidlá, vypínače a zásuvky. Určite je to tak z pohľadu koncového užívateľa. Veď čo je na elektroinštalácii vidteľnejšie, ako pekný domový vypínač, svietidlo alebo luster.

 

Preto výrobca čoraz častejšie prichádza z inováciami svojich jednotlivých sérií vypínačov. V tomto roku aj najpopulárnejšia séria Valena prešla zmenami a vylepšeniami. Ide najmä o doplnenie dizajnov a funckií.

 

Už mnohí ľudia, ktorí zariaďovali byt, či dom sa stretli s dilemou, aký vzhľad a dizajn vybrať do svojho príbytku. Legrand Valena je jedinečná a zvláštna, že svojim striedmym a nie príliš okázalým vzhľadom zapadne do rôznych štýlov bytového zariadenia. Základné prevedenia bielej a béžovej, alebo kovových farieb boli doplnené vzorovanými prevedeniami. Valena sa vedela vždy prispôsobiť a preto je stále úspešná a najpredávanejšia z ponuky tohto výrobcu. Neatraktívne vzhľady sa vynechajú a rušia sa, tie trendovejšie sa zavedú do výrobného programu. To je asi hlavný dôvod jej úspechu.

 

A čo je nové?

 

Dizajny:

 

Zoznam nových dizajnov: hliník graph, hliník brúsený/strieborný prúžok, zlato barokovo matné, zlato matné/zlatý prúžok, drevo tónované, pepitová, perleť jemná.

 

Ako je vidieť Valena svojimi prevedeniami chce túto strednú triedu priblížiť luxusnejším sériam a to sa odzrkadlilo aj na prepracovaných vzhľadoch. 

 

Nové funkcie:

 

Už tak bohatá séria, v ktorej nájdete takmer všetko (spínače, tlačidlá, stmievače, termostaty, hotelové kartové spínače, detektory pohybu, ovládač žalúzií, televízne zásuvky, dátové zásuvky, audio-video zásuvky), sa rožširila o v dnešnej dobe dôležitú vec USB nabíjačku a držiak na mobil.

 

Valena je nielen pre klasické obydlia, ale predovšetkým, ako je vidieť z množstva funkcioanlít pre nebytové priestory (hotely, kancelárie....) a tak preto ľudia, ktorí to navrhli si uvedomili tento fakt. Nie je nič lepšie ak v hotely, alebo v kancelárii máte nabíjačku vždy poruke.

 

Valena sa inovuje a to je správne. Len ten, kto sa dokáže prispôsobiť trendom, bude úspešný. A to domový vypínač Valena určite je.  

Novinka Valena Klasik
Novinka Valena Neutral

Hodnotenie

Elektroinštalačný materiál: novinky vypínačov Legrand Valena.
Hodnotenie 4.83 z 5
Počet hlasov 6
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma