GTS uzavrela zmluvu s medzinárodným prepravcom GeoPost (DPD)

GTS uzavrela zmluvu s medzinárodným prepravcom GeoPost (DPD)

GTS uzavrela zmluvu s medzinárodným prepravcom GeoPost (DPD)

26.09.2013 | Media In | www.mediain.sk

Skupina GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor s vlastnou sieťou v strednej a východnej Európe, poskytne komplexné cloudové služby pre platformu Business Intelligence spoločnosti GeoPost Group. GeoPost Group je významný európsky prepravca expresných balíkov pre firemných i bežných zákazníkov v rámci celej Európy a v Slovenskej republike pôsobí pod značkou DPD. Významným míľnikom dlhodobej spolupráce týchto spoločností je uzatvorenie päťročného partnerstva.

 

"Hľadali sme dôveryhodného a spoľahlivého partnera, ktorý by spĺňal naše špecifické technické požiadavky a promptne zabezpečil požadované služby," uviedol Philippe Cassan, riaditeľ pre informačnú bezpečnosť spoločnosti GeoPost. „GTS navrhla a zabezpečila škálovateľnú, flexibilnú a bezpečnú cloudovú platformu, ktorá je dokonale dostupná a vysoko efektívna pri prevádzke našej kľúčovej aplikácie GeoTrack."

 

GeoPost využíva v Českej republike komplexný rad služieb GTS vrátane sieťovej infraštruktúry, služieb dátových centier, IaaS a bezpečnostných služieb, ktoré podporujú aplikácie a systémy služby GeoTrack. GeoTrack kontroluje a riadi dáta týkajúce sa doručovania medzinárodných zásielok pre GeoPost a jeho pobočky. Toto nové, vysoko výkonné prostredie, ktoré využíva clustery virtuálnych zariadení a dátové skladové systémy, umožňuje spoločnosti GeoPost zabezpečiť zákazníkom prehľad o svojich účtoch i informácie o práve doručovaných zásielkach v reálnom čase prostredníctvom cloudu.

 

„Mnoho IT manažérov je často pod tlakom prevádzkovať rastúci počet kritických aplikácií s dôrazom na optimalizáciu nákladov. To je jeden z dôvodov, prečo firmy vyhľadávajú naše riešenia, ktoré im umožňujú efektívne rozširovať svoje podnikanie bez výrazných nákladov," uviedol David Šita, výkonný riaditeľ GTS Czech. "DPD Czech je dlhodobým zákazníkom. Preto nás veľmi teší, že sme mohli rozšíriť našu vzájomnú obchodnú spoluprácu o celú skupinu GeoPost Group."

Hodnotenie

GTS uzavrela zmluvu s medzinárodným prepravcom GeoPost (DPD)
Hodnotenie 4.4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma