Hľadáš spôsob ako si privyrobiť počas krízy?

Hľadáš spôsob ako si privyrobiť počas krízy?

Máme pre teba niekoľko tipov ako sa zabaviť a zarobiť

06.04.2020 | Global Services Slovakia s.r.o. | brigada.sk

Veľa mladých ľudí kvôli aktuálnej pandémii ostalo doma a hľadajú si zmysluplné aktivity, ktorými by mohli naplniť svoj deň. Niekomu proste nevyhovuje vysedávanie doma so založenými rukami. Ak si jeden z nich a máš záujem podieľať sa na pomoci inýmpopritom si aj privyrobiť, si tu správne.

 

Ak už nie kvôli peniazom, tak aspoň kvôli dobrému pocitu. Ako sa vie, najrizikovejšou skupinou sú dôchodcovia. Pokiaľ vieš, že v tvojom okolí žije niekto straší, či nemohúci (proste niekto, kto sa radí medzi rizikovú skupinu), vyskúšaj sa ho opýtať, či by nepotreboval pomôcť – napr. s nákupom potravín či liekov. V tomto čase nemusia byť nablízku ich blízky a o všetko sa musia starať sami.

Niektorí ľudia, ktorí sa v dnešných dňoch musia izolovať od vonkajšieho sveta sa cítia čoraz viac osamotení a preto istý záujem okolia nie je nikdy na škodu ani po psychickej stránke. Prihlás sa ako dobrovoľník a pomôž ostatným.

 

Zháňanie brigád je v tejto dobe tiež obmedzenejšie. Preto sa veľa ľudí zaujíma o to, ako si najlepšie privyrobiť.

Okrem práce z domu sa ponúka aj rada iných ponúk, ako je napríklad dovoz. Kuriéri majú teraz práce nad hlavu, hlavne čo sa týka dovozu potravín a iných potrebných vecí.

 

Rovnako to je s rozvozom jedál. Veľa reštaurácií a rýchlych občerstvení prešlo na túto alternatívnu formu. Preto, ak máš skúsenosti v tomto obore a máš vodičský, prípadne ti ide jazda na bicykli skús vyhľadať aj túto možnosť. Pre študentov, ktorí nemajú až toľko učenia je to prepojenie pohybu a dobrej veci.

 

Čo bol a aj je problém sú rúška. Nikdy nie je na škodu ich mať viac.

Ak vidíš, že v tvojom okolí pracuje prevádzka ale sú nejakí jedinci, ktorí majú stále problém rúško zohnať či si ho sami vyrobiť, tak v tom prípade sa môžeš zapojiť. Ak máš nejaké rúška naviac, ponúkni ich niekomu inému. Ak chceš nimi zarobiť, pridaj ich ako inzerát na internet.

 

Poprípade si prezri aktuálnu ponuku brigád, každý deň sa pridávajú nové a teba môže zaujať práve jedna z nich.

 

Aj takýmto spôsobom sa dá v dnešných dňoch pomáhať a zarobiť.

Neprepadaj hlavne panike či depresii a pozri sa na veci z lepšej stránky. Nuda sa dá zahnať aj dobročinnou prácou. V týchto dňoch sa dá pracovať na sebe samom, učiť sa nové veci, ako sú napríklad jazyky alebo si proste užívať čas s rodinou.  

Hodnotenie

Hľadáš spôsob ako si privyrobiť počas krízy?
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma