Hľadáte dobrovoľníkov? Publikujte u nás inzerát

Hľadáte dobrovoľníkov? Publikujte u nás inzerát

Hľadať dobrovoľníkov je možno o niečo náročnejšie, než hľadanie brigádnikov

08.06.2022 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

Viacerých ľudí odrádza fakt, že nemôžu čakať nijakú finančnú odmenu. Avšak, dobrovoľníctvo o tom nie je! Môže im dať omnoho viac. 

 

Náš portál Brigada.sk je otvorený akýmkoľvek typom inzerátov - či už brigádam alebo dobrovoľníctvu. Samostatná kategória dobrovoľníctvo je tu pre vás a vaše ponuky. 

 

Ako publikovať inzerát? 

Ako každý iný zamestnávateľ aj organizácie a firmy poskytujúce dobrovoľnícke práce sa musia najprv zaregistrovať. Celá registrácia aj účet sú zadarmo. 

Následne si vytvoríte svoj prvý inzerát, ktorý máte na skúšku taktiež zadarmo. Zaradíte svoj inzerát do kategórie dobrovoľníctvo a uvidíte reakcie. 

 

Čo, ak sa ozýva málo brigádnikov? 

Inzerčné portály sú prirodzene neustále plné rôznych ponúk, či brigád aj dobrovoľníckych pozícií. Preto je dôležité zabezpečiť a prípadne aj zvýšiť sledovanosť vašich článkov.

 

Briagada.sk je preto vybavená niekoľkými špeciálnymi službami. Zaručia zviditeľnenie vašich inzerátov a posunú vašu ponuku do vyšších pozícii. Pre záujemcov o dobrovoľníctvo potom bude jednoduchšie ich nájsť a ozvať sa na váš kontakt. Iná služba zase zaobstará zviditeľnenie vašej organizácie, resp. mena a loga  na našej domovskej stránke. 

 

Ponúkané služby zabezpečia jednak dôveryhodnosť, ale najmä sú efektívne v získavaní viac sledovateľov a záujemcov. 

 

Dobrovoľníctvo je pre brigádnikov rovnako prospešné ako brigáda. Prináša nové skúsenosti, prácu v tíme a dokonca niektorým ukáže nové kariérne smerovanie. Dobrovoľníctvo však neprináša prospech iba v kariérnom živote, ale prospieva fyzickému a duševnému zdraviu. Negatívne emócie, ako je hned, úzkosť a stres vie práve dobročinná práca úplne zlikvidovať. Prináša potom pocit zadosťučinenia, vyššie sebavedomie a uspokojenie.

Hodnotenie

Hľadáte dobrovoľníkov? Publikujte u nás inzerát
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma