Hospodárske výsledky firiem na jednom mieste

Hospodárske výsledky firiem na jednom mieste

Zistite, ako sa darí Vášmu obchodnému partnerovi alebo konkurentovi - pozrite si ich hospodárske výsledky.

17.08.2015 | DataSpot

Každý podnikateľ by mal mať čo najviac informácií o svojich konkurentoch i obchodných partneroch. Obraz o tom, či sú na tom lepšie alebo horšie ako my, nám môžu poskytnúť práve hospodárske výsledky firiem. Dnes už nie je problém nájsť si zisky a tržby podnikov vo verejne dostupných databázach. Tieto informácie sú však roztrúsené na rôznych weboch a ich získavanie môže byť časovo náročné. Aj preto sme sa rozhodli zhrnúť tieto informácie na jedno miesto, ktorým je portál www.indexpodnikatela.sk.

 

Prostredníctvom tohto portálu môžete vyhľadávať informácie o slovenských firmách, pričom tieto firmy môžete filtrovať na základe kritérií, ako sú lokalita, obor podnikania, hospodárske výsledky, počet zamestnancov, vybrané finančné ukazovatele a iné. V prehľadoch môžete vidieť tržby a zisky firiem a iné základné finančné ukazovatele. Indikátor rizika poskytuje prvý signál, že so spoločnosťou nemusí byť všetko v poriadku.

 

Zároveň môžete monitorovať firmy, pričom v prípade akejkoľvek zmeny Vás systém ihneď upozorní emailom (zmeny v obchodnom registri, konkurzné a reštrukturalizačné konania, zadlženosť, zmena platcov DPH a iné).

 

Užitočnou funkciou exportovania údajov do Excelu si môžete vytvoriť prehľadnú databázu potenciálnych obchodných partnerov na základe Vami zvolených kritérií spolu s ich kontaktnými údajmi. 

 

Na portáli www.indexpodnikatela.sk nájdete vývoj hospodárskych výsledkov spoločností prehľadne spracovaných na jednom mieste. Údaje o konkurzoch, reštrukturalizáciach a likvidáciach sú pravidelne aktualizované, takže žiadna významná zmena Vám neunikne. Zároveň tu nájdete históriu súdnych rozhodnutí a môžete tak zistiť, v akých sporoch bol účastníkom Váš odberateľ alebo konkurent.  

 

 

Prehľad základných informácií o spoločnosti Martinus.sk
 

Hodnotenie

Hospodárske výsledky firiem na jednom mieste
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma