Inteligentné bývanie s Control4

Inteligentné bývanie s Control4

S inteligentným riadením vykurovania, osvetlenia, závlah a zabezpečenia si nielen oddýchnete ale aj ušetríte.

12.03.2013 | dibon s.r.o. | www.dibon.sk

Ak staviate, rekonštruujete alebo len chcete zvýšiť svoj komfort, bezpečnosť a úspory v domácnosti, ste na správnom mieste. Naozaj :)

 

Naša spoločnosť dibon s.r.o.  je distribútorom špičkového a celosvetovo uznávaného lídra v oblasti riadenia inteligentných budov a tzv. multimediálnych budov - Control4. Control4 nie je ako tucty ďalších ,,inteligentných systémov", ale má svoje výnimočné vlastnosti:

 

Integrovateľnosť - Control4 vie riadiť osvetlenie, vykurovanie, chladenie, závlahy, žalúzie, markízy, robotické vysávače, tepelné čerpadlá, rekuperačné jednotky, TV, blu-ray prehrávače, herné konzoly, video interkom, kamerový a bezpečnostný systém,... Viac o integrácii.

 

Škálovatelnosť - Kedykoľvek je možné inteligentný dom rozšíriť o ďalšie ovládané zariadenia. Ak integrácia nie je možná po drôte, existuje bezdrôtové riešenie po ZigBee. Taktiež môžete svoj dom rozšíriť o hudbu v hociktorej miestnosti kedykoľvek vďaka SpeakerPointu. Viac o inteligentnej elektroinštalácii.

 

Ovládateľnosť - Svoj dom ovládate okrem vypínačov a termostatov aj jednoducho na TV obrazovke, iPade alebo na tabletoch s Android OS. Viac o ovládaní domu.

 

Technická podpora - V našej firme sa snažíme svojim zákazníkom poskytovať nadštandardnú technickú podporu a jednáme štýlom fair-play. Na tomto si zakladáme.

 

Máte otázku? Vyskúšajte nás kontaktovať. Pomôžeme aj s neštandardnými požiadavkami a za rady si nič nepýtame :)

 

Firemný web: www.dibon.sk

Produktový web: www.control4.sk

Inteligentný dom
Ovládanie domu na iPade

Hodnotenie

Inteligentné bývanie s Control4
Hodnotenie 4.73 z 5
Počet hlasov 11
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma