Koberec ako náhrada za podlahové kúrenie?

Koberec ako náhrada za podlahové kúrenie?

Zima už pomaly prišla a vy už tak doma možno pociťujete chlad.

01.12.2020 | Hi Promotion s.r.o. | jutex.sk

Zima už pomaly prišla a vy už tak doma možno pociťujete chlad. Chladná podlaha je najväčším problémom v domácnostiach, no dá sa ho celkom jednoducho a lacno zbaviť. Existuje niekoľko dobrých riešení, ktoré vám zabezpečia teplú podlahu.

 

Aké možnosti sú to?

 

Problém s chladnou podlahou nevyrieši ani radiátor. Jediná možnosť, ktorá vám dokáže zohriať podlahu, je podlahové kúrenie. To však nemá v domácnosti každý a preto je potrebné hľadať lacnejšie a dostupnejšie možnosti, ako si podlahu zohriať. Ako na to?

 

Ako zohriať chladnú podlahu?

 

Ak nemáte podlahové kúrenie, musíte prísť s lepším riešením. A výber máte niekoľko efektívnych riešení. Prvá možnosť je klasická a to koberec. Koberce dokážete položiť kdekoľvek a potom nebudete mať absolútny problém s chladom od podlahy. Viete si nechať vyrobiť kusové koberce a potom ich uložiť do izieb a zabezpečíte si tak teplo a pohodlný pocit na chodidlách. Koberce sú aj celkom lacné. Lacné koberce viete nájsť v takmer každom obchode s kobercami. Koberec sa dá ľahko očistiť a stačí na to vysávač. Dobré je však koberce raz za čas aj tepovať, keďže len vtedy sa dokážete zbaviť naozaj všetkej nečistoty.

 

Ďalšou asi najlacnejšou a najjednoduchšou možnosťou sú ponožky, či papuče. Ak nechcete mať po dobe koberce, viete si jednoducho obuť teplé ponožky, alebo papuče a nebude vám tak zima na nohy. Práve po takejto možnosti siaha dosť ľudí, keďže je to úplne základná možnosť, vďaka ktorej sa viete chladnej podlahy zbaviť. Ak máte možnosť viete si zakúriť napríklad v pec. Tá narozdiel od radiátora dokáže zohriať celú izbu aj s podlahou. V zimných mesiacoch je preto dobré používať hlavne tú. Oheň v peci navodí aj dobrú zimnú atmosféru, čo je určite dobré.

 

Nečakajte a zbavte sa chladnej podlahy, vďaka týmto jednoduchým riešeniam aj vy!

 

Hodnotenie

Koberec ako náhrada za podlahové kúrenie?
Hodnotenie 4.75 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma