Koberec zmení atmosféru v miestnosti na nepoznanie

Koberec zmení atmosféru v miestnosti na nepoznanie

Koberec patrí presne medzi tie typy bytových doplnkov, ktoré rázom hneď prispejú k pozitívnej zmene atmosféry domáceho priestoru

30.06.2021 | Hi Promotion s.r.o. | jutex.sk

Poznáte ten moment, keď občas zmeníte v domácom interiéri nejakú časť jeho zariadenia, zmeníte farbu stien alebo pridáte sezónne dekorácie a celkové kúzlo miestnosti sa náhle a pozitívne zmení o 360 stupňov? Koberec patrí presne medzi tie typy bytových doplnkov, ktoré rázom hneď prispejú k pozitívnej zmene atmosféry domáceho priestoru. Ak váhate nad kúpou nového koberca, zaručene túto výzvu prijmite! Je to totiž bytový doplnkov, ktorého umiestnenie do domácnosti nikdy nebudete ľutovať. Ba naopak, určite nepostačí kúpiť iba jeden.

 

Štýlová zmena interiéru prispievajúca k útulnému pocitu

 

Ak nový koberec v miestnosti adekvátne zladíte v súlade s celkovým štýlom zariadenia, s farbami stien či tapiet, ale i s vzhľadom a materiálom podlahových krytín, tak máte postarané o štýlovú zmenu, ktorá vás zaručene poteší! Koberec dokáže dokonale dotvoriť atmosféru útulnosti, ktorá je v domácnosti veľmi obľúbená a viac než vítaná. Či už sa rozhodnete pre jeho umiestnenie do obývačky, či do kuchyne alebo pre koberec do spálne, v každom prípade doplní príjemné útulné kúzlo interiéru. Zároveň, pri výbere rôznofarebných kobercovv netradičných vzoroch či energických letných farbách možno priaznivo dodať miestnosti svieži nádych a radostný podtón, ktorý vás rozveselí kedykoľvek vstúpite domov.

 

Dizajnový i praktický bytový doplnok

 

Či sa rozhodnete pre metrový koberec alebo len pre koberce menších rozmerov, prípadne pre menšie praktické koberce do kúpeľne či pred posteľ je úplné na vás. Jedno je však isté, nový koberec zabezpečí nielen estetické oživenie materiálu, ale i dopomôže svojou praktickou funkciou. Menšie koberce sú ideálne na miestach, kde sa častokrát zdržiavate, a to najmä bosí. Ide o miesta pri kuchynskej linke, tesne pri posteli alebo pod umývadlom či pri toalete. 

Kamkoľvek bude koberec umiestnený, zaručene zmení na nepoznanie celkovú atmosféru miestnosti. Ak prispeje i svojou funkčnosťou, tak máte pri kúpe koberca zabezpečený štýlový a funkčný bytový doplnok zároveň.

 

Hodnotenie

Koberec zmení atmosféru v miestnosti na nepoznanie
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma