Kolónia - výstavba rodinných domov z Leier materiálov

Kolónia - výstavba rodinných domov z Leier materiálov

Komunitné bývanie s kompletnou vybavenosťou.

16.11.2021 | Leier Baustoffe SK s.r.o. | www.leier.sk

Cena rodinných domov, obzvlášť v okolí hlavného mesta, neustále stúpa. Ak chcete pre svoju rodinu záhradku či viac čerstvého vzduchu, priamo v meste už veľmi ťažko zoženiete voľné alebo vhodné pozemky pre výstavbu rodinného domčeka. Preto sa nielen rodiny, ale aj developeri sústreďujú na okolité časti Bratislavy a vytvárajú takzvané satelitné mestečká. Konkrétne v Lehniciach, len na skok od Bratislavy, vzniká nová štvrť Kolónia, kde prebieha výstavba prvých piatich trojdomov, ktoré dokopy poskytnú 15 bytových jednotiek. Lehnice sa nachádzajú len 25 km od hlavného mesta, s výborným napojením na nové diaľničné úseky D4 a R7 a tiež s priamym autobusovým či vlakovým spojením. Lokalita je už zabývaná a poskytuje obyvateľom kompletnú vybavenosť vrátane potravín, školy, škôlky, lekárne či reštaurácie. Ako bonus tu však nájdete mnoho voľnočasových aktivít. Od turistiky, cez cyklotrasy, splavovanie či jazdu na koni, jednoducho všetko pre ideálne vonkajšie vyžitie.

 

Realizátor projektu chcel v prvom rade poskytnúť moderné, cenovo dostupné a najmä kvalitné bývanie pre budúcich majiteľov. Kvalitu domov zaručuje aj ich stavebný materiál, a ten dodal výrobca Leier Baustoffe SK, v ktorého portfóliu nájdete všetko potrebné pre hrubú stavbu. Od debniacich tvaroviek pre pevný základ, cez kvalitné tehly na zdravé múry, až po stropné konštrukcie a bezpečné komínové systémy. Všetky tieto produkty boli použité aj pri výstavbe projektu Kolónia. Investor chcel vybudovať nízkoenergetické domy, ktoré vydržia obyvateľom celé generácie, aj preto zvolil tehlu Leier, ktorá pri poctivo realizovanej stavbe zaručuje prakticky neobmedzenú životnosť. Jej základnou surovinou je kvalitná hlina, pričom neobsahuje žiadne lepidlá ani iné zdraviu škodlivé látky. Naviac je plne recyklovateľná, a to bez negatívnych zásahov do životného prostredia. Tehliarske výrobky Leier sú vyrábané priamo na Slovensku, a to v tehelni v Petrovanoch, ktorá vďaka svojej vyspelej technológií a výrobnej kapacite patrí medzi najmodernejšie tehelne v Európe. Tento originálny slovenský výrobok zaručí obyvateľom stabilnú teplotu a reguláciu vlhkosti v interiéri a tiež vysokú pevnosť a odolnosť voči exteriérovým faktorom.

 

Plánuje sa aj pokračovanie projektu a výstavba ďalších 25 bytových jednotiek, vďaka čomu vznikne celá “kolónia” z Leier materiálov. Novostavby tak ponúknu ideálne miesto na bývanie pre mladé rodiny, ktoré chcú ostať v spojení s mestom, no zároveň si užívať pokoj a prírodu.

 

 

Kontakt:

Leier Baustoffe SK s.r.o.

Pribylinská 3, 831 04 Bratislava

Tel: 02/44 888 846

www.leier.sk

leier@leier.sk

projekt Kolónia v Lehniciach
 

Hodnotenie

Kolónia - výstavba rodinných domov z Leier materiálov
Hodnotenie 4.75 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma