Lenovo IdeaCentre C560

Lenovo IdeaCentre C560

Dotyková obrazovka pre celú rodinu

07.03.2014 | Euroline computer s.r.o. | www.lenovo-shop.sk

Cenovo dostupný 23-palcový, dotykový All-In-One IdeaCentre C560 - ideálny pre celú rodinu.Je elegantný a citlivý na dotyk, skvelý pre domácu zábavu. Obsahuje základnú technológiu, ktorú budete potrebovať pre každodenné použitie - ako napr. silný procesor od Intelu, integrovaná HD grafika, DVD mechanika a dostatok pamäte a úložného priestoru pre domáce úlohy, fotografie, videá a hudbu. Navyše poskytuje pohodlie dotyku. Aj správa súborov je jednoduchšia s Lenovo Assistant, vďaka čomu je rozšírenie úložného priestoru alebo pamäte možné bez náradia.

 

IdeaCentre C560 je aj vďaka všestrannému Windows 8.1 ideálny All-In-One pre rodinu. Jeho 23-palcový Full HD 1920 x 1080 voliteľne dotykový displej uľahčuje prácu a robí osobné užívanie zaujímavejším. Tento All-In-One poskytuje užívateľom nekompromisný výkon: až do 4. generácie procesorov Intel® Core i7™ a nVidia® GeForce® grafika robia obsah živým a reagujúcim. Hudobní a filmoví nadšenci sa môžu tešiť na Dolby® Advanced Audio™ a DVD napaľovačku, takže budú môcť počúvať hudbu a sledovať filmy, aj vďaka množstvu úložného priestoru pre tieto súbory s až 2 TB harddiskom. All-In-One C560 ponúka Wi-Fi a voliteľne TV tuner, aby ste ho mohli používať po celom dome ako veľkú dotykovú obrazovku alebo televíziu. Taktiež prichádza s podporou HDMI-out pre pripojenie cez kábel a púšťanie digitálneho obsahu vo vysokom rozlíšení na televízore alebo väčšej obrazovke. IdeaCentre C560 taktiež uľahčuje používateľom upgrade pamäte a pevného disku, pretože nie sú potrebné žiadne ďalšie prístroje, aby ste tak mohli urobiť. Môžete si vybrať medzi bielym alebo čiernym prevedením.

 

23-palcový HD displej (1 920 x 1 080p) s 5-bodovou multi-touch technológiouPriestorovo úsporný All-in-One dizajnStereo reproduktory s Dolby Advanced Audio pre pohlcujúci zvukIntegrované DVDŠtýlová hliníková základňa a ramenoUSB AccuType klávesnica720p HD webkameraRozšírenie úložného priestoru alebo pamäte bez použitia náradiaLenovo Rescue System - jednoduchý a rýchly spôsob ako zálohovať a obnoviť dátaLenovo Assistant

 

Cena a dostupnosť

 

All-In-One IdeaCentre C560 je dostupný za cenu od 779 € s DPH.

 

 

Celý článok nájdete tu: Lenovo IdeaCentre C560

 

 

www.lenovo-shop.sk

 

facebook

 

 

Hodnotenie

Lenovo IdeaCentre C560
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma