Luxusné sedačky a postele R2Design - www.nasedacky.sk

Luxusné sedačky a postele R2Design - www.nasedacky.sk

Moderné kožené, látkové sedačky a postele. Exkluzívne produkty svetových výrobcov v modernom štýle ITALY DESIGN.

09.03.2013 | R2Design - www.nasedacky.sk | www.nasedacky.sk

     Spoločnosť R2Design – www.nasedacky.sk prináša na trh luxusné kožené sedačky za skvelé ceny. Kožené sedacie súpravy a kožené postele sú vyrobené z originál talianskej hovädzej kože. Exkluzívne ponúkame produkty svetových výrobcov v modernom štýle ITALY DESIGN. Našim zákazníkom poskytujeme komplexné služby od poradenstva a návrhu, cez výber materiálov a jednotlivých modelov, až po samotnú dodávku. 

 

Kožené sedačky symbolizujú vyspelosť, exkluzívnosť a funkčnosť. Tento kus nábytku dodáva Vašej obývacej izbe noblesnú atmosféru.

 

Za posledné roky sa kožené sedačky stali veľmi populárne. Potom, čo sa nachádzali iba v kanceláriách advokátov alebo v kluboch gentlemanov sa kožené sedačky stali veľmi populárne a vyhľadávané aj domácnosťami. Ich popularita rastie na základe množstva výhod, ktoré ponúka práve koža.

 

Sedačky z kože sú veľmi odolné, dokážu oveľa lepšie vzdorovať opotrebeniu v porovnaní s látkovými  pohovkami a ich výdrž je až 4x dlhšia. Starať sa o koženú sedačku je oveľa jednoduchšie ako o látkovú. Ak sa niečo rozleje na koženú pohovku, dá sa to obvykle odstrániť s jemnou sacou handričkou a tekutina sa nevpije ako je to bežné o látkovej sedačky. Existuje mylná predstava, že luxusné sedačky z kože sú horúce a lepkavé v lete, chladné a tvrdé v zime. To je možno pravda pri lacnej koži kvôli spôsobu, akým sa vyrába, ale kvalitná koža je priedušná a veľmi rýchlo sa vie prispôsobiť telesnej teplote a teplote v miestnosti. 

 

Kožená sedačka bude vždy „in“. Pri kúpe koženej sedačky sa uistite, že sa jedná o produkt z pravej kože a nie len jej imitácie. Žiadna imitácia kože sa nedokáže ani len priblížiť vlastnosťami  pravej kože. Kožené sedačky radíme medzi exkluzívny nábytok, ktorý naplní všetky Vaše očakávania.

 

Súčasný nábytok ponúka rôzne štýly. Kožená posteľ patrí dnes k najviac štýlovému nábytku. Posteľ je hlavným bodom, ktorý vytvára celkový pohľad na Vašu spálňu a jej vzhľad. Kožené postele neponúkajú len najlepší štýl, vzhľad a životnosť, ale má potenciál zmeniť atmosféru každej miestnosti. Atmosféra miestnosti môže byť  vytvorená napr. luxusná, moderná alebo klasická. Kožené manželské postele nikdy nevyjdú z módy  a preto sú čoraz častejšie vyhľadávané zákazníkmi.

 

Kožené postele sa často vyznačujú mohutnými čelami, v niektorých prípadoch aj polohovateľné. To Vám zaručí maximálne pohodlie pri každodennom relaxu, napr. pri čítaní knižky alebo sledovania televízora.  Názor, že kožená posteľ je cenovo nedostupná už dnes neplatí.  Faktory ekonomiky ponuka a dopyt zohrali svoju úlohu a kožený nábytok išiel s cenou dramaticky dole, čo umožňuje uspokojiť svoje túžby širokej verejnosti.

     

Dnešná ponuka postelí je tak veľká, že každý zákazník si dokáže vybrať preňho tú najvhodnejšiu . Medzi najobľúbenejšie patria postele s mohutným alebo polohovateľným čelom, ktoré Vám zabezpečí výbornú relaxáciu vo Vašej spálni napríklad pri čítaní knižky alebo pozeraní televízora.

 

Veríme, že kúpou sedačky alebo postele od R2Design - www.nasedacky.sk sa splnia Vaše sny o modernom bývaní.. 

 

Kožená sedačky R2D628
Kožená posteľ R2D1150

Hodnotenie

Luxusné sedačky a postele R2Design - www.nasedacky.sk
Hodnotenie 4.56 z 5
Počet hlasov 9
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma