McCain prináša do retail segmentu inovácie

McCain prináša do retail segmentu inovácie

Prémiové hranolčeky s inovatívnymi obalmi

22.03.2022 | KOMUNIKA

McCain, líder v segmente mrazených zemiakových produktov, prichádza tento rok s viacerými produktovými novinkami – hranolčekmi zo sladkých zemiakov Sweet Potatoes, elegantnými kroketkami Kroketten Fest a zemiakovými mesiačikmi Mediterrane Wedges. Okrem inovatívnych výrobkov prináša aj nové obaly vlajkového produktového radu 1.2.3 Fries. Spoločnosť tiež intenzívne komunikuje na sociálnych médiách záväzky spoločenskej zodpovednosti, ktoré dlhodobo prijíma na globálnej úrovni. Viac na www.mccain.sk.

 

McCain reaguje na trendy novými produktami

Široké portfólio McCain produktov na každú príležitosť doplnili novinky, ktoré sledujú najnovšie kulinárske trendy. 

Batátové hranolčeky Sweet Potatoes sú odozvou na intenzívnu #streetfood kultúru v gastronómii. Spotrebitelia, ktorí hranolčeky zo sladkých zemiakov poznali zo streetfoodových trhov, foodtruckov a bistier, si ich teraz môžu vychutnať aj v pohodlí domova. 

Lahodné kroketky Kroketten Fest z jemnej zemiakovej kaše sú svojim elegantným vzhľadom ako stvorené na špeciálne udalosti a rodinné stretnutia. Elegantný tvar kroketiek dodá každej príležitosti slávnostný nádych.Americké zemiaky McCain sú u spotrebiteľov obľúbené. McCain prichádza však aj v tomto rade s niečím novým! Mediterrane Wedges, zemiakové mesiačiky so stredomorskými bylinkami, sú tu pre spotrebiteľov, ktorí hľadajú alternatívu k tradičným prílohám, ale aj pre výnimočné príležitosti.Prémiové hranolčeky 1.2.3 Fries s inovatívnymi obalmi

Nové obaly vlajkového radu hranolčeky do rúry 1.2.3 Fries nájdu spotrebitelia v mraziacich boxoch v novom obale. A pretože sú hranolčeky vyrobené z prírodných ingrediencií, dizajn obalov zvýrazňuje prirodzenosť, jednoduchosť a prémiovú kvalitu produktov 1.2.3 Fries. Navyše, na výrobu obalov sa používa o 20 % menej plastu než doteraz. McCain tak plní jeden zo svojich záväzkov voči životnému prostrediu. 

Celé portfólio produktov McCain je rozdelené podľa rôznych príležitostí na stravovanie, ktoré tvoria životy spotrebiteľov. A tomu zodpovedá aj vizuál a farby obalov jednotlivých produktov. Produktový rad 1.2.3 Fries je určený na rodinný obed alebo večeru počas týždňa. Dôraz je kladený na kvalitu a jednoduchosť jedla, ktoré poteší chutným zážitkom.

Spoločenská zodpovednosť a udržateľné poľnohospodárstvo

V globálnej správe o udržateľnosti vydanej v roku 2020 sa spoločnosť McCain zaviazala, že počas nasledujúcich 10 rokov bude podporovať trvalo udržateľné poľnohospodárstvo, vyrábať a zároveň chrániť zdroje planéty, naďalej poskytovať vysokokvalitné produkty a podporovať miestne komunity. 

Viac informácií o spoločnosti McCain nájdete na www.mccain.sk.

Hodnotenie

McCain prináša do retail segmentu inovácie
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma