MEDIA/ST, s. r. o. – Media publishing house

MEDIA/ST, s. r. o. – Media publishing house

Media publishing house – v tomto roku završuje 20. výročie

22.07.2016 | MEDIA/ST, s.r.o. | www.mediast.sk

 

MEDIA/ST, s. r. o. – Media publishing house – v tomto roku završuje 20. výročie svojho pôsobenia na slovenskom a už niekoľko rokov i na českom mediálnom trhu. Od svojho vzniku sa venuje vydávaniu časopisov s technickým zameraním a prináša potrebné odborné informácie z oblasti strojárstva, stavebníctva, bytového dizajnu a ďalších oblastí.

Vydavateľstvo tiež ponúka balíky elektronických produktov na svojich portáloch.

 

Media/ST opäť pripravuje projekt na podporu vysokých škôl a ich absolventov, inžinierov a architektov. 

 

Prinášame stručný prehľad jednotlivých v súčasnosti vydávaných titulov

 

SaB – Stavebníctvo a bývanie – Časopis so zmyslom pre dizajn a architektúru.

Dvojmesačník SaB poskytuje aktuálne informácie z interiérového a produktového dizajnu, individuálnej výstavby či rekonštrukcií rodinných domov a bytov. Predstavuje osobnosti domácej i zahraničnej dizajnérskej a architektonickej scény.

www.stavebnictvoabyvanie.sk

www.facebook.com/stavebnictvoabyvanie

 

Top Fashion – exkluzívny módny magazín vznikol v roku 2011 pri príležitosti 15. výročia vydavateľstva MEDIA/ST pod záštitou Miss Slovensko 2009, Barbory Franekovej.

Magazín dôsledne mapuje aktuálne módne trendy, svetové fashion weeky i najlepšie kolekcie, ktoré sa na nich objavili.

www.top-fashion.sk

 

Módny portál www.top-fashion.sk /www.topfashionmagazin.cz dáva priestor na prezentáciu aktuálnych kolekcií domácich aj zahraničných značiek a dizajnérov, kozmetické novinky, reportáže z eventov a video spoty, tipy a rady z oblasti dizajnu, cestovania, zdravia a kulinárstva.

www.top-fashion.sk/index.php/odber-noviniek

 

Na predvianočnom trhu sa pravidelne objavuje jedinečný magazín Top trendy v bývaní. Na veľkorysom formáte s výrazným puncom luxusu sa prezentujú unikátne stavby, interiéry, dizajnové riešenia a produkty, reportáže z najinšpiratívnejších domov súčasnosti a jedinečné príklady nadčasového zariadenia interiérov. Predstavuje i najúspešnejšie výrobky zo svetových a domácich výstav.

www.toptrendy.sk

www.facebook.com/toptrendybyvanie

 

Nízkoenergetické EKO bývanie/bydlení

Minimum energie – maximum komfortu

Náklady na energetické zabezpečenie bývania nútia majiteľov domov a bytov siahať čoraz hlbšie do vrecka. Nízkoenergetické EKO bývanie/bydlení prináša informácie o nových prístupoch, materiáloch a technológiách, ktoré dokážu znížiť energetickú náročnosť stavieb.

www.ekobyvanie.sk

 

Top hotelierstvo/hotelnictví – mapuje situáciu v hotelovom, reštauračnom a relaxačno-oddychovom priemysle na Slovensku i v zahraničí. Magazín sleduje aktuálne trendy a novinky v architektúre, dizajne, gastronómii, wellness a fitnes, v technológiách a servise hotelov či reštaurácií.

www.tophotelierstvo.sk

 

Top Horeca – portál, špecializovaný na segment hotelového a reštauračného priemyslu. Obsahuje informácie z jednotlivých odvetví hotelierskeho priemyslu, reportáže o najnovších hoteloch, reštauráciách, wellness zariadeniach, spa rezortoch, ako aj pozvánky na konferencie, veľtrhy a gastro akcie.

www.tophoreca.sk

 

Strojárstvo/Strojírenství – európsky časopis pre odborníkov, ktorý sa venuje špecializovaným odborným témam, vytvára priestor na publikačnú činnosť odborníkov z praxe, vedeckých inštitúcií a univerzít. Veľkú pozornosť venuje automobilovému priemyslu, logistike, robotike a informačným technológiám. Pravidelne informuje o veľtrhoch a výstavách i technických novinkách z celého sveta.

www.strojarstvo.sk

www.engineering.sk

 

Ponuku vydavateľstva už viac ako 16 rokov dopĺňa Kalendár strojárskych firiem.

www.strojarskykalendar.sk

Hodnotenie

MEDIA/ST, s. r. o. – Media publishing house
Hodnotenie 3.2 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma