Momenátlne najobľúbenejšie parfumy?

Momenátlne najobľúbenejšie parfumy?

Aké sú teraz najobľúbenejšie parfumy?

26.07.2018 | parfumylacno s.r.o | www.parfumylacno.sk

Jedným zo spôsobov ako si vybrať novú vôňu a nový parfum je inpširovať sa najobľúbenejšími vôňami. Aké sú ale najobľúbenejšie vône v tomto období? Poďme sa na to pozrieť.

 

Kráľom medzi najobľúbenejšími pánskymi parfumami je dlhodobo pánsky parfum Christian Dior Fahrenheit. Občas si prvú priečku vymení s nejakým iným obľúbeným parfumom - napr. aj s jeho feromónovou verziou - dlhodobo sa však drží medzi najobľúbenejšími parfumami práve on.

 

A je to celkom pochopiteľné. Pretože vôňa parfumu Fahrenheit je dosť špecifická. Má silnejšiu mužnú vôňu, ktorá si udržiava široké publikum fanúšikov.

 

Z dámskych parfumov je poslednú dobu veľmi obľúbený dámsky parfum LANCOME La Vie Est Belle. Uvidíme koľko mu táto obľúbenosť vydrží. Prajeme mu, nech je to čo najdlhšie.

 

No ak by sme sa chceli pozrieť na tie dámske parfumy, ktoré sa udržiavajú na výslní obľúbeností tiež o čosi dlhšie, nemali by sme zabudnúť na dámsky parfum Versace Bright Crystal. Je to jeden z parfumov, ktorý pozná takmer každá žena. Schválne sa skúste niektorej ženy spýtať, či pozná Bright Crystal.

 

Zaujali vás momentálne najobľúbenejšie parfumy? Podeľte sa s nami o vaše názory a skúsenosti a píšte nám na info@parfumylacno.sk

Hodnotenie

Momenátlne najobľúbenejšie parfumy?
Hodnotenie 4.4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma