Multifunkčná poschodová posteľ ponúka nové možnosti

Multifunkčná poschodová posteľ ponúka nové možnosti

Detská izba v jednom

27.11.2017 | DETSKAPOSTEL, s.r.o. | www.poschodovapostel.com

Už zo slova multifunkčný, možno vydedukovať, že ide o poschodovú posteľ, ktorá toho môže ponúknuť omnoho viac ako len posteľ so schodíkmi. Nie je vždy úplne bežné skĺbiť dohromady úložný priestor, miesto na spanie a zároveň aj priestor pre prácu. Multifunkčná poschodová posteľ to však dokáže. Detské multifunkčné postele rozhodne potešia vaše ratolesti a zároveň sa v jednom nákupe zbavíte starostí s písacím stolom či miestom pre rôzne školské pomôcky.

 

Funkčnosť a výhody

Ako sme spomínali, multifunkčná detská posteľ nie je iba obyčajnou posteľou so schodami. Predovšetkým takáto multifunkčná posteľ nie je určená iba pre deti, ale rovnako tak pre mládež do 15 rokov. Jej funkčnosť znásobuje skĺbenie praktických súčastí, ktoré vytvárajú ideálne podmienky hneď pre tri základné veci.

 

Kvalitný spánok

Zrejme to je práve to, čo od kvalitnej postele aj očakávate. Či ide o klasické poschodové, alebo multifunkčné poschodové postele, platí že plnohodnotný spánok je samozrejmosťou.

 

Úložný priestor

Nielenže posteľ poskytuje menšie zásuvky, ale rovnako tak môže obsahovať aj samotný šatník na vešanie šiat či poličky na oblečenie. Všetko toto je stále jeden kus nábytku, ktorý do seba zapadá ako puzzle.

 

 

Pracovný priestor

Pracovný alebo možno skôr študentský priestor je tvorený písacím stolom a takisto priestorom pre počítač, kancelársku stoličku a rôzne kancelárske doplnky (poličky, zásuvky, šatník), ktoré sú pri vybavení izby vítanou pomocou.

 

Dizajn a manévrovanie v priestore

Veru, tento atribút nespomíname zbytočne. Ide hlavne o pohľad na vkus. Multifunkčná detská posteľ má množstvo doplnkov, ktoré v priestore dokážu vytvoriť v skutku atmosféru akéhosi interiérového doplnku. Silný vplyv má prevedenie, tvar a takisto farebná kombinácia materiálov dreva a kovu. Vďaka svojej dispozícii je manévrovanie v priestore jednoduchšie a v zásade tento praktický komplex je určený pre jednu časť miestnosti (jednu stenu), ktorá bude prakticky dominantou detskej izby. Vyberajte teda podľa vkusu, no takisto hľadajte vhodný tvar a štýl, ktorý do vášho konceptu zapadne.

Posteľ s písacím stolom
Detská posteľ Mango v ružovom prevedení

Hodnotenie

Multifunkčná poschodová posteľ ponúka nové možnosti
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma