Muži a oblečenie: Čo nesmie chýbať v šatníku žiadneho muža?

Muži a oblečenie: Čo nesmie chýbať v šatníku žiadneho muža?

Oblečenie dotvára našu osobnosť. Aké kúsky by teda nemali chýbať ani vo vašom šatníku?

27.11.2019 | Hi Promotion s.r.o. | andrie.sk

Biela košeľa

 

Biela košeľa je štandard. Môžete ju nosiť k džínsom aj k elegantnejším nohaviciam. Poľahky k nej doladíte akýkoľvek opasok aj topánky.

 

Čierne tričko

 

Obyčajné čierne tričko vás nesklame. Pokiaľ si o sebe myslíte, že nemáte vkus a máte strach z farebných kombinácii, čierne tričko je skvelou voľbou. Môžete si ho obliecť na neoficiálne aj oficiálnejšie príležitosti.

 

Čierny alebo tmavomodrý oblek

 

Každý chlap by mal vlastniť oblek, ktorý je vhodný na oficiálne príležitosti. Či už pôjdete na pohovor, na firemný večierok alebo na svadbu, obliek šitý na mieru využijete.

Pánska spodná bielizeň

Niekoľko kusov pánskych trenírok alebo pánskych boxeriek nesmie chýbať v šatníku žiadneho chlapa. Spodná bielizeň by mala byť pohodlná a komfortná, pretože v nej trávime celý deň. Aj preto je ideálnym materiálom bavlna, ktorá nespôsobuje podráždenia pokožky a je priedušná.  Bielizeň by ste mali z hygienických dôvodov vymeniť aspoň raz ročne a patrične sa o ňu starať, aby si zachovala svoje vlastnosti čo najdlhšie.

 

Hodinky

 

Bez hodiniek to snáď ani nepôjde. Každý chlap by jedny hodinky mal vlastniť. Ide o dizajnový aj praktický kúsok, vďaka ktorému prídete všade načas. A okrem toho ich dopasujete k akémukoľvek outfitu.

 

Štýlový sveter

 

Sveter na gombíky oceníte najmä v prechodnom období. Môžete ho nosiť rozopnutý a v prípade, že vám bude príliš teplo, iba si ho prehodíte cez ramená.

 

Tenisky

 

Športová obuv, ktorá je vhodná ako do práce, tak na voľnočasové aktivity. K čiernym alebo bielym teniskám si môžete obliecť elegantný alebo bežný outfit, aj preto ide o obľúbený typ obuvi, ktorý vlastní takmer každý muž.

 

Džínsové šortky

 

Džínsové šortky, ktoré končia tesne nad kolenami, oceníte najmä v teplejšom počasí. Ide o štýlový kúsok, ktorý môžete nosiť všade, kde nie je predpísaný dresscode.

 

Tak čo na to hovoríte? Aký kúsok nesmie chýbať v tom vašom šatníku?

Hodnotenie

Muži a oblečenie: Čo nesmie chýbať v šatníku žiadneho muža?
Hodnotenie 4.4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma