Nájdi si brigádu na Brigada.sk

Nájdi si brigádu na Brigada.sk

Ako sa ozvať zamestnávateľovi a odoslať žiadosť o brigádu?

25.01.2023 | Global Services Slovakia s.r.o. | brigada.sk

Najjednoduchším a najrýchlejším spôsoobm, ako si nájsť brigádu, je hľadať cez inzertné portály, ako je napríklad Brigada.sk. Na jednej stránke nájdeš všetky aktuálne ponuky, stačí si vybrať tú, ktorá ti bude najviac vyhovovať, ozvať sa zamestnávateľovi a odoslať žiadosť o brigádu. 

 

Vytvor si životopis

Predtým, ako budeš čokoľvek riešiť so zamestnávateľom, priprav si životopis. Tvorba online životopisu je rýchla a zvládne ju naozaj ktokoľvek. Stačí sa zaregistrovať, vyplniť prednastavené polia, zvoliť si dizajn a životopis je na svete. 

 

Kontakt na zamestnávateľa

Určite si si prezrel niekoľko ponúk a niektoré ťa zaujali. Aby si sa vedel ozvať zamestnávateľovi, musíš najprv nájsť na jeho kontakt. Prihlás sa do svojho účtu na Brigada.sk, otvor si inzerát, ktorý ťa predtým zaujal a úplne dole pod inzerátom objavíš kontakt na zamestnávateľa. 

Väčšina zamestnávateľov pridá emailovú adresu, telefónne čísli, alebo oboje. 

 

Volanie zamestnávateľovi

Väčšina brigádnikov radšej píše, ako volá. Ozvať sa zamestnávateľovi na telefónne číslo je však najrýchlejším spôsobom, ako sa s ním skontaktovať. Každú brigádu môže pridať iný zamestnávateľ, teda ich musíš kontaktovať priamo ty. Môžeš sa opýtať či je brigáda ešte aktuálna, povedať, že máš záujem, opýtať sa možno na nejaké podrobnosti, ktoré v inzeráte neboli. 

 

Posielanie e-mailu zamestnávateľovi 

Zamestnávateľovi sa môžeš ozvať aj pomocou e-mailu. Buď si istý, že ideš mail odosielať na správny kontakt, aby si nepremárnil svoju šancu. 

E-mail môžeš odoslať priamo z Brigada.sk, po otvorení inzerátu. Nájdeš v ňom vypísané osobné údaje, môžeš pripojiť svoj životopis a napísať správu. 

Ak chceš, stačí emailovú adresu zamestnávateľa iba skopírovať a môžeš mail odoslať zo svojho osobného účtu. 

 

Odosielanie žiadosti

Pri posielaní žiadosti o brigádu cez inzertný portál Brigada.sk budeš mať automaticky vytvorenú správu. Nemusíš ju však použiť, celý text môžeš zmazať a napísať svoje vlastné slová. Správu môžeš rovno využiť, ako krátky motivačný list - napísať, čím ťa inzerát zaujal, prečo si vhodným kandidátom na pracovnú ponuku a podobne. 

 

Posledná kontrola

Predtým, ako všetko odošleš, prekontroluj si adresu zamestnávateľa, svoje osobné údaje, životopis a správu, ktorú ideš zamestnávateľovi odoslať. Skontroluj, či je všetko ako má, gramatiku a či si hlavne napísal všetko podstatné. 

 

Neboj sa ozvať viacerým zamestnávateľom súčasne. Nemusíš čakať na to kým sa ti ozve jeden, miesto toho zvýšiš svoje šance nájsť si brigádu. 

 

Hodnotenie

Nájdi si brigádu na Brigada.sk
Hodnotenie 4.25 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma