Nechajte knihy prehovoriť - albi ceruzka - kúzelné čítanie.

Nechajte knihy prehovoriť - albi ceruzka - kúzelné čítanie.

Kúzelné čítanie vám umožní zažiť vždy niečo nové.

03.10.2018 | Ing. Peter Balko - kníhkupectvo Aura | www.auraknihy.sk

Nechajte prehovoriť knihy.

 

Hovoriace knihy od Albi - kúzelné čítanie, či ALBI ceruzka.

 

Kúzelné čítanie vám umožní zažiť vždy niečo nové. Kúzelné čítanie vás bude inšpirovať a motivovať k učeniu a hraní. Koncept skvelý pre deti, ktorý zaujme ale aj dospelých a môže sa stať skvelou pomôckou pri učení!

 

Čo je Kúzelné čítanie?

 

Kúzelné čítanie je unikátny vzdelávací koncept, pomocou ktorého sa môžu deti zábavnou a pútavou formou dozvedieť množstvo zaujímavých a užitočných informácii.

 

Kúzelné čítanie je určené pre deti v predškolskom veku, ale aj pre staršie deti, no bezpochyby zaujme tiež dospelých. Záleží len na tom, akú knihu si práve vyberiete.

 

Medzi najpopulárnejšie patrí Albi ceruzka - Hravé učenie, ktorá učiní vaše učenie príjemnejším a zistíte, že aj učiť sa môže byť zábavné a kreatívne. Na výber sú hovoriace ALBI knihy na rôzne témy ako Slovensko, zvieratká na farme, atlas sveta, svet zvierat, ľudské telo, dopravné prostriedky alebo dinosaury.   Používatelia nepochybne ocenia fakt, že knihy nahovorili populárni interpreti ako Boris Farkaš, Anna Šišková, Miro Noga či Dominika Zeleníková.   Ako kúzelné čítanie funguje a ako to využiť?

 

Používanie je veľmi jednoduché.

Elektronická ceruzka ALBI slúži ako čítačka špeciálneho kódu, ktorý je ukrytý priamo na stranách kníh.

 

Vďaka tejto technológii dokáže ceruzka predčítať text vytlačený v knihe a aj text skrytý pod ikonami či obrázkami. To je však len zlomok toho, čo Kúzelné čítanie dokáže.

V hovoriacich knihách nájdete obrovské množstvo doplňujúcich informácií, ale tiež vedomostné či postrehové hry. Veľkou výhodou je, že elektronická ceruzka funguje so všetkými knihami z edície Kúzelné čítanie a nepotrebujete teda pre každú knihu novú elektronickú ceruzku.

 

Ďalšie výhody ALBI ceruzky:

Vďaka internej pamäti ju môžete používať ako MP3 prehrávač alebo ukladacie zariadenie USB. Ceruzka má tiež funkciu nahrávania zvuku. Pomocou špeciálnych samolepiacich štítkov si tak môžete nahovoriť vlastné hovoriace knihy.

Ako funguje Albi ceruzka
Časti elektronickej ceruzky ALBI

Hodnotenie

Nechajte knihy prehovoriť - albi ceruzka - kúzelné čítanie.
Hodnotenie 4.33 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma