Nechajte naplno rozkvitnúť prírodu vo vašej domácnosti

Nechajte naplno rozkvitnúť prírodu vo vašej domácnosti

Príroda nás naplno teší všade navôkol, ale môžeme jej vdýchnuť život i v našom domácom prostredí.

13.05.2021 | Hi Promotion s.r.o. | jutex.sk

Každé ročné obdobie prináša svoje kúzlo do domáceho interiéru, záhradky, na balkóny i do priestorov záhradných terás či zimných záhrad. Jar a leto sa zaručene vyznačujú obdobím, kedy naplno príroda rozkvitá v celej svojej kráse a teší nás svojou pestrou paletou farieb všade navôkol. Kvety a rastliny sú neoddeliteľnou súčasťou slnečných mesiacov. Príroda nás naplno teší všade navôkol, ale môžeme jej vdýchnuť život i v našom domácom prostredí. Praktické príklady ako si prírodnými vzormi, rastlinkami a kvetmi skrášliť domov si prezradíme v našom článku.

 

Interiérové doplnky a prírodné vzory

 

Už v januári vyhlásené interiérové trendy na rok 2021 hlásali popularitu prírodných a kvetinových vzorov. Tie sa však hodia neustále a stávajú sa nadčasovým tipom ozdobenia domácnosti. Od interiérových doplnkov, cez bytový textil až po vzory nástenných tapietkobercov, prírodné vzory a vzory kvetov sú vítané vo všetkom. Vyskúšajte aj do svojej domácnosti doplniť priestor o prvok s prírodným vzorom a presvedčíte sa na vlastné oči, ako veľmi pozitívne pozdvihnú tieto interiérové zmeny celkovú atmosféru domáceho priestoru.

 

Už rozkvitol váš balkón, terasa či okolie vchodových dverí?

 

 

Ak je vaša odpoveď záporná, tak je nástup jarných a letných mesiacov ten ideálny čas nato zmeniť to! Nič neoživí a neosvieži priestor balkóna, terasy a vstupu do domácnosti viac než kvetinky. Či už ste milovníci minimalistického štýlu alebo sa radi necháte uniesť množstvom dizajnových kvetináčov, vždy sa nájde štýlový a vhodný spôsob zaradenia kvetiniek do vybavenia vášho exteriérového okolia domova.

 

Živé kvety a umelé kvetinové dekorácie

 

Fantázií sa medzi absolútne nekladú, a to platí i v prípade zariaďovania a dekorovania interiéru. Kytičky, živé kvety v kvetináčoch i rôzne trvácne dekorácie z umelých kvetov sa postarajú o jedinečnú atmosféru interiéru, nech ich umiestnite kdekoľvek. Kvety dokonale vždy zapadnú k zariadeniu miestnosti, podlahovým krytinám i k ostatným dekoráciám. Sú prosto dobrým nápadom za každých okolností.

Patríte k tým, ktorí milujú sezónne dekorácie? V tom prípade sú naše kvetinové tipy presne pre vás!

 

Hodnotenie

Nechajte naplno rozkvitnúť prírodu vo vašej domácnosti
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma