Nízkoeenergetické rodinné domy na kľúč

Nízkoeenergetické rodinné domy na kľúč

Spolupráca spoločnosti Solidis, s.r.o. s BBC DOMY, s.r.o.

25.11.2015 | Solidis | www.solidis.sk; www.facebook.com/Solidis.sk

Naším významným obchodným partnerom pri realizácii interiérov, ako aj komplexných služieb v oblasti dodávky a montáže zdravotechniky, kúrenia, dodávky kondenzačných kotlov, tepelných čerpadiel a solárnych technológií  je spoločnosť BBC DOMY, s.r.o. Je to spoločnosť, ktorá má dlhoročné skúsenosti okrem stavebníctva, aj v oblasti realít.  Stavajú nízkoenergetickérodinné domy na kľúč, pričom vedia zabezpečiť:

 

- samotnú kúpu pozemku;

- odpredaj nehnuteľnosti, ktorú chcete využiť na financovanie výstavby;

- príprava projektovej dokumentácie, vrátane projektov inžinierskych sietí;

- vybavenie územného rozhodnutia a stavebné povolenie;

- realizáciu výstavby skolaudovaného rodinného domu;

- napojenie na všetky siete.

 

V ponuke majú nacenených 33 moderných rodinných domov s krásnou architektúrou, spomedzi ktorých si môžete vybrať dom, aký sa Vám páči. V prípade, že Vás neosloví žiadny z ponúkaných projektov RD, vedia Vám vytvoriť projekt na mieru podľa Vašich požiadaviek.

 

Momentálne realizujú projekt „Pozemky Dedinka“. K dispozícii je na predaj celkovo 118 ideálne orientovaných stavebných pozemkov (prevažne JZ, JV) na výstavbu samostatne stojacích rodinných domov s výmerami od 465 do 1359 m2 v obci Nová Dedinka. Súčasťou projektu je oddychová zóna pozostávajúcu z lesoparku, jazera a detského ihriska, a je vyčlenená na viac ako 12 tisíc m2 z celkovej plochy pozemkov.

 

Okrem ponuky pozemkov vie spoločnosť BBC DOMY, s.r.o. zabezpečiť výstavbu rodinného domu na kľúč s možnosťou získať viacero výhod, ako 100 % hypotekárne financovanie na dom a pozemok, samotný projekt rodinného domu, stavebné povolenie, znalecký posudok a možnosť začať výstavbu pred kolaudáciou IS.

 

So spoločnosťou BBC DOMY už máme v rámci spolupráce pri realizácii interiérov, ako i technického zabezpečenia budov viac projektov za sebou a preto by sme chceli poukázať na ich kvalitu odvedenej práce pri výstavbe, či predaji rodinných domov.

 

V prípade, že by ste mali záujem o bližšie informácie ohľadne výstavby rodinných domov alebo záujem o pripravovaný projekt „Pozemky Dedinka“ môžete kontaktovať priamo spoločnosť BBC DOMY! Môžete si dohodnúť obhliadku na tel. čísle: 0901 772 772 alebo ich oslovte e-mailom: info@pozemkydedinka.sk

 

 

Hodnotenie

Nízkoeenergetické rodinné domy na kľúč
Hodnotenie 4.91 z 5
Počet hlasov 11
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma