Nová poradňa pre študentov a brigádnikov na portáli Brigada.sk

Nová poradňa pre študentov a brigádnikov na portáli Brigada.sk

Študenti aj brigádnici nájdu v poradni všetky dôležité informácie aj vzor životopisu, či vzor motivačného listu na stiahnutie

19.05.2014 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

Portál Brigada.sk nedávno spustil vynovenú poradňu pre študentov, brigádnikov, či absolventov škôl. V súčasnosti obsahuje viac ako dvadsať tematických celkov, ktoré sa venujú rôznym oblastiam trhu práce, brigádam a brigádnikom.

 

Vzor životopisu a iných dokumentov

 

Veľmi dôležitou súčasťou poradne sa stali vzory dokumentov s ktorými sa stretne každý uchádzač o zamestnanie a brigádu. Užívateľ si môže stiahnuť priamo zo stránky vzor životopisu, vzor motivačného listu alebo iné dôležité dokumenty,ako napríklad aj vzor dohody o brigádnickej práci, ktorá je veľmi dôležitou súčasťou pracovného pomeru a ktorej položky by mal každý brigádnik ovládať.

 

Ako napísať dobrý životopis

 

Súčasťou každej takejto poradne musí byť aj návod na to, ako napísať dobrý životopis. Postup ako aj údaje v životopise sú vo vzore uvádzané podľa aktuálnych trendov a odporúčaní personalistov, ktorí dennodenne prichádzajú do kontaktu s uchádzačmi o brigádu.

 

Rady a tipy pre pracovný pohovor

 

Rovnakou dôležitou súčasťou poradne je aj téma pracovného pohovru. Dôležitá je najmä príprava na pracovný pohovor, ale uchádzačovi pomôže aj zoznam najbežnejších otázok na pohovore, na ktoré odporúčame vopred sa pozrieť a popremýšľať nad odpoveďami.

 

Ďalšie dôležité témy

 

Do poradne boli vybraté aj ďalšie dôležité témy, ktoré by mal poznať každý uchádzač o zamestnanie, aj samotný pracujúci brigádnik. Ide najmä o témy ako sú práva brigádnika, BOZP, alebo podávanie daňového priznania.

 

 

Hodnotenie

Nová poradňa pre študentov a brigádnikov na portáli Brigada.sk
Hodnotenie 3.25 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma