Objímte lásku k športu netradičnými Dedoles kúskami

Objímte lásku k športu netradičnými Dedoles kúskami

Športové aktivity vplývajú priaznivo nielen na naše zdravie, ale blahodarne nás ovplyvňujú aj po psychickej stránke.

26.03.2019 | Hi Promotion s.r.o. | dedoles.sk

Bavlnené mikiny do chladnejšieho počasie

 

Počasie je premenlivé, hlavne počas jarných a jesenných mesiacov, a preto, ak ste sa rozhodli začať s behom, mali by ste si zaobstarať jednu alebo dve mikiny z bavlny, v ktorých sa budete cítiť komfortne. Mikiny Dedoles sú navyše tiež prijateľné pre pokožku, pretože neobsahujú žiadne AZO ani iné reaktívne farbivá.

Netreba zabúdať ani na ďalší z benefitov – netradičný dizajn v podobe rôznych motívov, vďaka ktorým vyjadríte svoj hudobný vkus, postoj alebo osobnosť.

 

Ovládnite telocvičňu s originálnymi legínami

 

Kto povedal, že pri športe jednoducho musíte vyzerať zle a neupravene? Dedoles svojimi dámskymi legínami tvrdenie vyvracia a ponúka vám legíny, v ktorých sa budete cítiť nielen štýlovo, ale aj pohodlne, na výber máte zo širokej škály rôznych motívov – od kvetov cez zvieratká a bodky až po abstraktné vzory.

Legíny sa vyznačujú dlhou životnosťou – sú šité 7-bodovým šitím, ktoré zabraňuje páraniu. Ich vlákna regulujú odvádzanie potu. Dámske legíny sú vyrobené z polyestru a spandexu, majú široký elastický pás, ktorý vás navyše opticky zúži.

 

Štýlový batoh pre štýlovú športovkyňu

 

Medzi dámskymi kabelkami nájdete aj rôzne športové batohy, ktoré so sebou môžete nosiť na športy a do posilňovne. Unikátny dizajn retro batohu s kvetmi alebo bodkami vnesie trochu radosti a roztopašnosti do každého outfitu. Batohy sú praktické, priestranné a hodia sa na každú príležitosť.

Hodnotenie

Objímte lásku k športu netradičnými Dedoles kúskami
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma