Obľúbený sexshop eros.sk

Už 22 rokov s Vami

03.06.2024 | Virtshop cz | www.eros.sk

 

 

Eros.sk je profesionálny a diskrétny e-shop v oblasti erotiky dlhodobo pôsobiaci od roku 2002 na slovenskom trhu. Sexshop Eros.sk prevádzkuje spoločnosť VIRTSHOP CZ, s.r.o., Letců 1005/4, 50002 Hradec Králové, Česká republika, IČ: 26004909, DIČ: CZ26004909, zapsaná v Obchodnom registri Krajského súdu v Hradci Králové, oddiel C, vložka 19547.

 

Tovar je zákazníkom sexshopu Eros.sk zasielaný z Českej republiky, pretože dodávky tovaru pre Eros.sk zmluvne zabezpečuje materská spoločnosť so sídlom v Českej republike Virtshop.cz, s.r.o. , ktorá tu už 25 rokov prevádzkuje najväčší e-shop s erotickým tovarom. V Českej republike má táto spoločnosť centrálne sklady, z ktorých je tovar expedovaný. Pre zákazníkov e-shopu sa tým nič nemení, môžu si objednávať tovar za stále rovnakých podmienok.

 

Do roku 2012 fungovala pre našich zákazníkov predajňa v Prievidzi. V roku 2013 boli dohodnuté s dopravcom tak výhodne cenové podmienky, za ktorých sú zásielky zákazníkom na Slovensko zasielané, čo sa týka ceny poštovného a doby doručenia, že sme sa rozhodli predajňu v Prievidzi uzavrieť. Aj napriek tomu ponúkame zákazníkom Eros.sk kompletný servis, široký sortiment výrobkov za skvelé ceny a veľmi nízke náklady za dopravu.

 

Sme výrobcom erotických pomôcok značiek : BOOM, BASIC X a IntimFitness.

Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma