Transplantácia vlasov v zahraničí

objavte súkromné kliniky na liečbu plešatosti

21.06.2024 | Supinvo | www.supinvo.sk

Rozmýšľate nad tým, že by ste si dali urobiť transplantáciu vlasov? Či už to je kvôli alopecii, alebo len preto, že chcete pochváliť hustejšími a zdravšími vlasy, najnovšie metódy transplantácie majú odpoveď na vaše otázky. Takže ako presne funguje tá liečba alopecie a ako si vybrať tú správnu kliniku pre vlasy? 

Volba metódy pre úspešnú implantáciu vlasov

Ste zvedaví, ako to chodí s vlasovou transplantáciou? Nuž, za ten čas, čo sa táto oblasť vyvíja, sme prišli na rôzne šikovné spôsoby, ako vám vrátiť vaše vlasy.

 

Nie je to len tak; dôležité je pochopiť jednotlivé metódy transplantácie a vybrať si tú pravú pre vás. Napríklad máme tu tú starú dobrú techniku – viete o nej? Vezmú kúsok kože plný vlasov z zadnej časti hlavy a presadia ho tam, kde už vlasy nie sú. Hej, nie je to úplne bez bolesti a treba si dať pauzu na zotavenie. Ale keď nič iné nepomôže, môže byť táto metóda implantátov vlasov tým pravým riešením.

 

 

Ale počuli ste už o tom novom trende? Metoda extrakcie folikulárnych jednotiek je celkom hit. Je jemnejšia: berieme každý folikul samostatne takou malinkou ihlou a voilà – menší zárez okolo nich znamená rýchlejší návrat do normálku.

 

Pomôžeme vám objaviť súkromné kliniky na zákrok transplantácie vlasov v Turecku, Maďarsku alebo u nás na Slovensku.

Samozrejme aj tu platí: musíte mať dosť darovaných vlasov na to aby sme mohli začařovať. Takže ak premýšľate nad liecbou alopecie alebo snívate o hustej hrive, určite navštívte kliniku pre vlasy. My odporučíme najlepší postup presne pre váš typ vláskov. A čo vy? Pripravení na vzrušujúcu cestu za krásnymi vlasmi?

 

 

Pred samotným zákrokom je potrebná konzultácia, na ktorej je pacient informovaný o priebehu operácie, používaných technikách a pooperačnej starostlivosti. Okrem toho pacient musí mať základné laboratórne vyšetrenia. V prípade klientov s viacerými ochoreniami môže lekár požadovať aj ďalšie vyšetrenia.

 

Samotná transplantácia vlasov prebieha v lokálnom znecitlivení a nemá byť bolestivá. Existujú dve metódy, a to klasická technika, ktorá zahŕňa excíziu pruhu ovlasenej kože a podkožia z oblasti záhlavia, a metóda extrakcie folikulárnych jednotiek, pri ktorej sa pomocou špeciálnej ihly vyberajú jednotlivé folikulárne jednotky z darcovskej oblasti. Po zákroku je dôležité chrániť transplantovanú a odberovú oblasť pred poškodením a udržiavať ju čistú.

 

Po zákroku vypadnú natransplantované vlasy dočasne, ale začnú opäť rásť po približne troch mesiacoch. Výsledky transplantácie možno hodnotiť približne pol roka po zákroku. Natransplantované vlasy majú vysokú mieru prežitia, viac ako 95 %. Vlasové transplantácie na neovlasených miestach majú nižšiu hustotu ako normálna vlasová plocha, ale pokročilá technika umožňuje, aby boli transplantované vlasy takmer nerozlíšiteľné od zdravých vlasov.

 

Hodnotenie

Transplantácia vlasov v zahraničí
Hodnotenie 4.25 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma