PODNIKOVÁ MOBILITA NA MIERU

PODNIKOVÁ MOBILITA NA MIERU

Podniková mobilita sa stala kľúčovou vo všetkých oblastiach podnikania.

11.12.2018 | KOMUNIKA

Napreduje nielen v produktoch, ktoré umožňujú outsourcovať niektoré alebo všetky činnosti súvisiace so správou fleetu, ale aj v oblasti online platforiem, vďaka ktorým môže vodič, fleet manager alebo majiteľ firmy jednoducho získať údaje o celom fleete na jednom mieste. Medzi najbežnejšie formy, ktoré využívajú slovenskí podnikatelia v oblasti podnikovej mobility, patria operatívny lízing a prenájmy vozidiel. Spoločnosť Arval Slovakia, ktorá je svetovým lídrom na poli podnikovej mobility a zabezpečuje obe jej najpoužívanejšie formy, prichádza s novinkou, ktorá reaguje na potreby klientov v oblasti fleet managementu. Služba Arval Outsourcing Solutions zabezpečuje komplexnú starostlivosť o správu vozového parku v súlade s internými pravidlami klienta o používaní firemných vozidiel, tzv. Car Policy, ktorú vedia špecialisti Arval Slovakia, v prípade ak absentuje, aj vytvoriť. Viac na www.arval.sk.

 

Operatívny lízing s nadstavbou

Dopyt trhu je neúprosný a poskytovatelia firemnej mobility reagujú. Služby operatívneho lízingu sa rozširujú a dnes už môžu nielen veľké a stredné spoločnosti, ale aj malí podnikatelia outsourcovať služby spojené s týmto druhom financovania vozidiel. V pevne stanovených mesačných platbách je zahrnutý prenájom vozidla, tiež servisné prehliadky, diaľničné známky, výber a výmena pneumatík či operatívna komunikácia s vodičmi. Dokonca ste odbremenení aj od riešenia poistných udalostí a nepríjemných situácií na ceste. Novinkou a pomyselnou nadstavbou k operatívnemu lízingu je služba Arval Outsourcing Solutions. Nielenže experti Arval Slovakia prispôsobia klientovi operatívny lízing na mieru, ale zosúladia ho aj s internými pravidlami firmy o používaní vozového parku. Navyše, ak spomínanou internou Car Policy nedisponujete, Arval Slovakia vám ju vytvorí. „Naši špecialisti si Car Policy klienta preštudujú a nastavia ju v systémoch tak, aby nás klient nemusel upozorňovať na obmedzenia vyplývajúce z tejto procedúry. Preberáme teda na seba všetky požiadavky, ktoré z nej vyplývajú pre vodičov. Často sa tiež stáva, že klient Car Policy buď vôbec nemá, alebo je potrebné ju zrevidovať. Naši špecialisti pomôžu klientovi zostaviť Car Policy na mieru a budeme podľa nej postupovať pri plnení požiadaviek jeho vodičov,“ vysvetľuje Tomáš Kuzma, Project & Product Manager spoločnosti Arval Slovakia.

 

Arval Outsourcing Solutions rozhodne uľahčí podnikanie každej spoločnosti, ktorá vlastní vozový park. Klientom v značnej miere odbudne administratíva a činnosti, ktoré sú pre prevádzku vozového parku nevyhnutné, a môžu tak všetky zdroje sústrediť na svoje podnikanie. „Doterajšie skúsenosti s novinkou Arval Outsourcing Solutions potvrdzujú naše očakávania. Je veľmi zaujímavou nielen pre menšiu či stredne veľkú firemnú klientelu, ale aj pre klientov, ktorí disponujú vozovým parkom s viac než stovkou vozidiel,“ dopĺňa Tomáš Kuzma.

 

Prenájom vozidiel je dnes už flexibilnou záležitosťou

Každé podnikanie je iné a nie vždy firma potrebuje využívať flotilu celoročne, napríklad pri sezónnom obchode, realizovaní projektov len na určitú dobu, prípadne ak firma nevie presne odhadnúť, ako často budú zamestnanci firemné vozidlá využívať. Tieto spoločnosti využívajú prenájmy vozidiel, ktoré sú už v súčasnosti pokryté výhodami ako pri operatívnom lízingu a plne sa prispôsobia klientovi aj na krátke obdobie, napríklad Arval Mid-Term Rental.

 

 

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma