Premýšľate nad zriadením virtuálneho sídla?

V dnešnej dobe popularita virtuálnych sídel čoraz viac rastie – v čom to je?

23.04.2020 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.globaloffice.sk

Virtuálne sídla majú mnoho výhod, ktoré je dobré zvážiť. Ste začínajúca firma a premýšľate nad touto možnosťou? Oboznámte sa s ich pozitívami.

 

Čo sú virtuálne sídla?

Podnikatelia, ktorí nemajú svoje vlastné firemné priestory, ktoré by zapísali do Obchodného registra, môžu uvažovať nad zriadením svojej virtuálnej adresy. Poskytovanie virtuálneho sídla je platená služba, ktorá vám ponúka mnoho výhod:

 

Virtuálne sídla využívajú najmä začínajúce firmy, živnostníci alebo tí, čo pracujú zo zahraničia. Ak si svoju vlastnú nehnuteľnosť alebo jej prenájom ešte nemôžete dovoliť, alebo ju vôbec nepotrebujete, prečo si neprenajať virtuálne sídlo, ktoré vás vyjde lacnejšie než prenájom celej budovy?

 

Ďalším plusom je, že firmy, ktoré ponúkajú virtuálne sídla vedia zabezpečiť aj virtuálnu kanceláriu pre krátkodobý prenájom a zasadacie miestnosti na obchodné rokovania. Prípadne, ak nemáte záujem o preberanie pošty, tieto firmy to urobia za vás. Pravidelne budete informovaný o novej doručenej pošte, ktorá bude uchovávaná na vašej virtuálnej adrese.

 

Výhodou je napríklad aj lokalita vášho budúceho virtuálneho sídla. V dnešnej dobe ponúka virtuálne sídla mnoho firiem, podstatné je hľadieť aj na jeho lokalitu. Ak sa nachádza na lukratívnom mieste, napríklad v hlavnom meste, vaša firma si môže jednoduchšie získať klientov a v ich očiach nadobudne vyšší štandard.

Hodnotenie

Premýšľate nad zriadením virtuálneho sídla?
Hodnotenie 4.33 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma