Sme v očakávaní

Sme v očakávaní

Aké podlahové krytiny sú dobrou voľbou k malým deťom?

28.04.2020 | Hi Promotion s.r.o. | jutex.sk

Dieťa je skutočne obrovským krokom pre každý pár. Možno už pomaly nakupujete výbavičku a kúsky, ktoré budete potrebovať. No a samozrejme, postupne musíte premýšľať aj o detskej izbe, nábytku a type podlahovej krytiny. Podlahovín na trhu nájdete skutočne mnoho. Každá sa vyznačuje špecifickými vlastnosťami - pozitívnymi aj negatívnymi. Aká z podláh je teda tou najlepšou voľbou do detskej izby?

 

Koberce

 

Koberce sú skvelou voľbou a častokrát obľúbenou alternatívou mnohých novopečených rodičov. Koberec je totiž perfektný izolant, ktorý pohlcuje zvuk a udržiava v miestnosti teplo. Vašej ratolesti nebude hroziť ani ukĺznutie.

 

Koberce sú tiež príjemné na dotyk a došľap. Sú mäkké a teplé, takže deťom pri hrách nehrozí nepohodlie ani prechladnutie.

 

Merané aj kusové koberce navyše prichádzajú v mnohých vzoroch a dizajnových prevedeniach. vyberú si tak aj tí najnáročnejší. Či už uprednostňujete jemné pastelové farby, vzorované koberce alebo extravagantné a hravé odtiene, zaručene nebudete sklamaní.

 

Drevené podlahy

 

Drevené podlahy si bez akýchkoľvek námietok stále držia popredné miesta v obľúbenosti čo do podlahových krytín. Sú tradičné a autentické a dizajnovo zapadnú do každej miestnosti.

Ide tiež o dobrú voľbu do detskej izby,. Tvrdé drevo je pomerne odolné, preto zvládne detské hry, škrabance aj nehody. Po niekoľkých rokoch ho stačí prebrúsiť, nalakovať a znova vyzerá ako nové.

Navyše, aj zo zdravotného hľadiska ide o dobrú voľbu - drevo totiž nevytvára priaznivé podmienky pre vznik plesne či nezachytáva prach ako napríklad koberce.

 

Laminátové podlahy

 

Pokiaľ hľadáte lacnejšiu alternatívu, nemusíte sa strániť ani laminátových podláh. Ide totiž o voľbu, za ktorú sa v žiadnom prípade netreba hanbiť. Laminát je jednoduchý na údržbu, čo pri starostlivosti o svoje ratolesti bez pochýb oceníte. Je tiež vhodný pre alergikov, pretože nezachytáva prach ani špinu.

 

Tak čo na to hovoríte? Našli ste v ponuke tú pravú krytinu pre vašu ratolesť?

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma