Športy, ktorým sa môžete venovať z pohodlia vášho domova

Športy, ktorým sa môžete venovať z pohodlia vášho domova

Obdobie karantény, sociálnej izolácie a ekonomickej krízy nepriaznivo ovplyvňuje našu psychiku.

28.04.2020 | Hi Promotion s.r.o. | www.upbrands.sk

Pandémia dáva zabrať nám všetkým. Obdobie karantény, sociálnej izolácie a ekonomickej krízy nepriaznivo ovplyvňuje našu psychiku. Aj preto je šport tak dôležitý. Nielenže posilňuje imunitu, ale zlepšuje aj psychické rozpoloženie mysle. Akým športom sa možno venovať aj doma?

 

Tabata cvičenie

 

Intervalové cvičenie, vďaka ktorému posilníte svaly aj schudnete. Ide o krátky tréning, ktorý môžete pokojne zaradiť do denného harmonogramu. Stačí si pripraviť niekoľko cvikov, ideálne 3 až 8, ktore zopakujete 3 až 4-krát. Ideálne je stiahnuť aplikáciu s tabata stopkami. Cvičiť by ste mali cca 20 až 40 sekúnd podľa kondičky. Medzi každým cvičením si dať 10 sekúnd pauzu. Prestávka medzi setmi trvá približne pol minúty. Najlepšia na tabate je skutočnosť, že ju môžete cvičiť doma aj bez inštruktora. Všetko, čo potrebujete je zvládnuť techniku niekoľkých základných cvikov.

 

Joga

 

Joga sa v poslednej dobe zaradila medzi obľúbené a často vykonávané pohybové aktivity. Vylepšuje totiž silu, flexibilitu, rovnováhu aj vytrvalosť. Vďaka joge budete nielen energickejší, ale tiež lepšie zvládnete stres. Dnes ju už navyše môžete cvičiť z pohodlia domova. Stačí vám nájsť vhodné youtube video a začať na sebe pracovať.

 

Tanec

 

Vždy ste sa chceli naučiť tancovať? Teraz je vhodná doba. Naučte sa salsu, bachatu alebo sambu. Mnohí inštruktori ponúkajú lekcie zdarma alebo za symbolický poplatok. Všetko, čo potrebujete je pripojenie na internet a pohodlné športové oblečenie a môžete sa do tancovania pustiť aj vy.

 

Cíťte sa pohodlne v športovom oblečení

 

Predtým, ako sa do nejakej aktivity pustíte, hoďte sa do športového. Športovým tričkom alebo tielkom zaiste nič nepokazíte. Ženy akiste ocenia legíny a muži nejaké pohodlné pánske šortky. Hlavne, aby sa vám cvičilo pohodlne. Navyše, správny outfit vo vás vyvolá aj psychologický efekt, vďaka ktorému si zacvičíte efektívnejšie.

 

Hodnotenie

Športy, ktorým sa môžete venovať z pohodlia vášho domova
Hodnotenie 4.6 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma