Bavte sa na záhrade s rodinkou

Bavte sa na záhrade s rodinkou

Karanténa priniesla ťažké časy pre mnohé rodiny.

28.04.2020 | Hi Promotion s.r.o. | ekomall.sk

Karanténa priniesla ťažké časy pre mnohé rodiny. Okrem stresov z budúcnosti a strachu o zdravie sa musíme potýkať aj s každodennými povinnosťami a vymýšľaním, ako strávime čas. Tak, aby sme sa nenudili ani my, ani naše ratolesti. Požehnaní sú majitelia záhrad, ktorí môžu svoj čas tráviť na jarnom slnku. Aké aktivity možno vykonávať na záhrade?

 

Maľujte

 

Zatiaľčo v dome platia určité pravidlá, vonku môžete sebe aj deťom popustiť uzdu. Nemusíte sa totiž obávať, že pri maľovaní zašpiníte podlahu alebo nábytok. Preto svoje ratolesti vezmite von a namaľujte spolu obraz. Použite vodové farby alebo vyskúšajte netradičný spôsob - pomaľujte si prsty na rukách a odtlačte ich na papier. Spôsobov ako maľovať je skutočne celá rada a medze vám kladie iba vlastná fantázia.

 

Pracujte v záhradke

 

Práca v záhrade je dokonalou pohybovou aktivitou,ktorá spevní vaše telo a udrží vás pri zdraví. Navyše, zabaví tiež vaše deti. zasaďte kvietky, venujte sa pestovaniu byliniek či zeleniny a tešte sa z plodov vlastnej práce.

 

Grilujte

 

Ani po jedlo nemusíte chodiť do domu. Stačí nakúpiť chutné mäsko, vytiahnuť gril, uhlie alebo drevené brikety s podpaľačom a pustiť sa do grilovania. S briketami sa vám bude grilovať pohodlne, najmä vďaka skutočnosti, že horia pravidelne a dlhšie ako drevo alebo uhlie.

 

K dobrej zábave stačí guma

 

Spomínate si  na detské časy, keď všetko, čo ste k šťastiu potrebovali, bolo slnko, švihadlo, guma a deti zo susedstva? Dnes môžete podobný pôžitok dopriať svojim najmenším. Hra je jednoduchá, gumu natiahnete a budete ju preskakovať. Po každom úspešnom kole ju zdvihnete zas o niečo vyššie. Vyhrávajú tí, ktorým sa podarí skákať najvyššie.

 

Nájdite si spoločné aktivity aj vy. Dovoľte svojej kreativite, aby na chvíľu myslela za vás a oddajte sa chvíľam s rodinou, ktoré vám spríjemnia karanténu.

Hodnotenie

Bavte sa na záhrade s rodinkou
Hodnotenie 4.4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma