Preprava tovaru

Preprava tovaru

Je vždy rozhodujúcim kritériom iba nižšia cena?

30.09.2022 | Focus Logistics s.r.o. | www.focuslogistics.sk

Vždy, keď kupujeme nejaký tovar, prípadne platíme za objednané služby a úkony, je to práve výhodnejšia cena, ktorá môže byť zásadným až rozhodujúcim kritériom pri konečnej voľbe obchodného partnera či predajcu. Výhodnejšia cenová ponuka je síce veľmi lákavá, ale dôležité je preveriť aj ostatné fakty, ako napríklad serióznosť a spoľahlivosť firmy, dodržanie termínov, záruky, kvalitu či skryté poplatky. Nie vždy je totiž naozaj výhodné to, čo sa na prvý pohľad ako super výhodné javí. A aj v tomto prípade platí, že nie sme takí bohatí, aby sme mohli kupovať príliš lacné veci. Každé svoje rozhodnutie preto vždy dôkladne zvážte, či už sa jedná o prepravu tovaru, paletovú prepravu alebo iné služby, nech je cena len jedným z kritérií, ale nie jediným.

 

Preprava tovaru - cena ktorá je férová

 

Už sme si vysvetlili možné úskalia príliš lákavej nízkej ceny, preto je dôležité povedať si niečo aj o cene, ktorá je naozaj férová tak pre predajcu či dodávateľa, ako aj pre toho, kto za službu, prepravu tovaru alebo tovar samotný platí. Pri dobrom obchode je totiž dôležitá obojstranná spokojnosť. Preprava tovaru za férovú reálnu cenu, ale zároveň cenu, s ktorou ušetríte, spočíva napríklad v možnosti dokládky, ktorú kvalitná prepravná spoločnosť dokáže ponúknuť. Úspora spočíva v tom, že ak nedokážete veľkosťou svojej objednávky vyťažiť celý kamión, nemusíte za celý kamión ani platiť plnú sumu. Preprava tovaru v takom prípade prebehne formou dokládky a vy tak za prepravu tovaru zaplatíte iba primeranú časť prepravnej ceny.

 

Bezpečnejšia paletová preprava tiež určitým spôsobom šetrí vaše financie

 

Čo ešte dokáže výrazne ušetriť vaše finančné prostriedky je nielen férová cena, ale aj naozaj bezpečná preprava tovaru bez nepríjemných škodových udalostí. Ako zabezpečiť takúto bezpečnejšiu formu prepravy tovaru s výrazne nižším rizikom jeho poškodenia? Odpoveďou je práve paletová preprava, ktorá, na rozdiel od prepravy tovaru uloženého iba v bežných krabiciach, prináša aj ďalšie benefity. Napríklad efektívnejšie využitie priestoru, lepšia cirkulácia vzduchu napr. pre potravinový sortiment a tiež nezanedbateľný ekologický aspekt recyklácie paliet, ktoré už doslúžia svojmu prepravnému účelu.

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma