Pripravte si kúrenie na zimu v predstihu!

Pripravte si kúrenie na zimu v predstihu!

Ako sa pripraviť na zimu v domácnosti?

27.11.2020 | Hi Promotion s.r.o. | ekomall.sk

Už teraz sa dá cítiť, že sa postupne ochladzuje vzduch, ráno mrzne, je skoro tma a to značí len to, že sa blíži zima. Zima je spojená s peknými vecami, no je plná chladu. Práve ten je medzi ľuďmi nenávidený. Ako sa pripraviť na zimu v domácnosti?

 

Zima z vonku postupne prechádza aj dovnútra, čo môžete pociťovať najmä chladom v dome. Našťastie dnes existuje niekoľko spôsobov, vďaka ktorým si viete v dome spraviť teplo, ktoré vám vydrží po celý deň. Udržiavanie tepla je to najdôležitejšie, čo je v zime potrebné a preto by ste to nemali podceňovať a pripraviť sa na to dopredu.

 

Ako sa pripraviť na zimu v domácnosti?

 

Príprava na zimu bude závisieť hlavne na tom, akým spôsobom kúrite. V domoch je to častokrát krb, alebo pec. Ak používate na kúrenie pec, alebo krb, lacná možnosť na kúrenie sú brikety. Drevené brikety sa vložia do pece a zapália sa. Potom vám po čase vznikne pekný ohník a vy pocítite nával tepla. Ak chcete mať teplo z ohňa čo najdlhšie, vyskúšajte nočné brikety, ktoré vydržia niekoľko hodín.

 

Krásny oheň v peci, dokáže vytvoriť peknú zimnú atmosféru, teplo a preto sa to naozaj oplatí.Lacné drevené brikety nájdete v rôznych firmách, či obchodoch. Takže zohnať ich by nemal byť problém. Kúriť v peci, či krbe je lacnejšie, ako kúriť elektrinou, no niekedy sa to inak ani nedá.

 

V bytoch sa nedajú veľmi stavať pece a preto je potrebné kúriť radiátorom. Hitom v súčasnosti je ale podlahové kúrenie, ktoré je oveľa výhodnejšie ako radiátor, keďže teplo sa rozmiestni po celej izbe, nie len smerom k stropu. Práve pri radiátoroch sa stáva, že v zime je chladno na nohy, práve preto, lebo teplý vzduch stúpa nahor a z radiátoru to znamená, že smeruje až k stropu. Najdôležitejšie je sa na zimu poriadne pripraviť, aby ste si užili pohodu a krásu zimy v plnej paráde.

 

Nečakajte a pripravte sa na zimu aj vy!

 

Hodnotenie

Pripravte si kúrenie na zimu v predstihu!
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma