TTS CLEANING - profesionálne pomôcky pre každého.

TTS CLEANING - profesionálne pomôcky pre každého.

Uni Junior praktický, ľahký a vysoko hygienický systém, ktorý zahŕňa inovácie. Výsledkom je efektívne čistenie bez námahy

23.11.2022 | INGOCLEAR s.r.o. | ingoclear.sk

Výhody profesionálneho čistenia sú konečne dostupné pre každého vďaka Uni Junior, kombinácii technológie, ergonémie a účinnosti, ktorá zaisťuje maximálny výkon a hygienu. 

 

Žiadné ohýbanie počas používania - na ochranu zdravia chrbta a kĺbov

Správna hmotnosť na zabezpečenie  správneho trenia o podlahu bez námahy

Žiadný kontakt s potenciálne kontaminovanou nečistotou

Správna vlhkosť na podlahe pre umývanie zamedenie haluzám a zabránenie pošmyknutia

 

Uni Junior je praktický, ľahký a vysoko hygienický poloprofesionálny systém, ktorý zahŕňa inovácie a pednosti Uni System, profesionálneho systému na umývanie a dezinfekciu : výsledkom je efektívne čistenie bez námahy

 

Uni Junior nemá žiadne obmedzenia a dá sa použiť na čistenie vodorovných aj zvislých plôch, pričom v oboch prípadoch zaisťuje vysoký výkon. 

Zaručená najvyššia hygiena. Ruky operátora sú hlavným nositeľom kontaminácie, preto je nevyhnutné vyhnuť sa kontaktu rúk s nečistotami. Bezdotykové systémy sú ideálne na boj proti kontamináci, pretože likvidáciu špinavých handričiek a mopov bez toho, aby sa ich dotkli, čím zabraňujú šíreniu vírusov a baktérí. 

 

Uni Junior zaisťuje vysoku úroveň hygieny vďaka bezdotykovému systému zavesovania a odopínania, ktorý umožňuje jednoduché pripevnenie plochého mopu na rám a následné vybratie bez konkaktu rúk. 

 

 

Hodnotenie

TTS CLEANING - profesionálne pomôcky pre každého.
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma