Recenzie online pracovných portálov

Recenzie online pracovných portálov

Prinášame vám recenzie online pracovných portálov Profesia.sk, Junglee.sk a Kariera.sk

23.04.2019 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

Prinášame Vám recenzie online pracovných portálov.Online pracovné portály, ktoré sú na hľadanie profesie vyslovene zamerané, sú nám bez poplatkov dostupné.

 

Tieto pracovné portály zverejňujú na jednom mieste profesijné ponuky pracovných miest rôznych spoločností z rôznych odvetví. Pri hľadaní profesie cez internet môžeš natrafiť na rozličné pracovné portály. Pozrite sa na online pracovné portály Profesia.sk, Junglee.sk, Kariera.sk.

 

Recenzia online pracovného portálu Profesia.sk

Online pracovný portál Profesia.sk bol založený v roku 1997. Je veľmi úspešný na rôznych súťažiach a získava ocenenia a certifikáty. Je to najväčší a najspoľahlivejší online pracovný portál. 

 

Recenzia online pracovného portálu Junglee.sk

Spoločnosť P. J. Servis, prevádzkujúca portál Junglee, orientuje svoju činnosť na vyhľadanie a zabezpečenie brigádnikov do rôznych oblastí hospodárstva ako napríklad retail, obchod, marketing, výroba, logistika, kontrola kvality, HoReCa, administratíva, facility manažment a iné profesie s pôsobnosťou pre celé územie Slovenskej republiky.

 

Recenzia online pracovného portálu Kariera.sk

Online pracovný portál Kariera.sk patriaci spoločnosti Zoznam, s.r.o. Spoločnosť  Zoznam, s.r.o.  je prevádzkovateľ internetových stránok. V súčasnosti ponúka viac ako 40 online produktov. Medzi najdôležitejšie patrí Zoznam.sk (od roku 1997).  Súčaťou je aj spravodajský portál Topky.sk. Portál v roku 2017 získal prvé miesto v kategórii „Médiá“ v rebríčku „Najtrendovejších výrazov roka“ od spoločnosti Google.

 

Hodnotenie

Recenzie online pracovných portálov
Hodnotenie 4.33 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma