STEEL Aréne príde zablahoželať DJ-ská megastar Antoine

STEEL Aréne príde zablahoželať DJ-ská megastar Antoine

STEEL Aréna oslávi tento rok svoje 7. narodeniny a party pri tejto príležitosti sa bude niesť vo veľkolepom štýle.

18.04.2013 | Bonus Vision s.r.o. | www.celebration.sk

Hokejový chrám na východe Slovenska otvoril brány prvýkrát vo februári 2006 a za sedem rokov ho hráči HC Košice vyzdobili ziskom troch titulov. Do celosvetovej pozornosti sa „Steelka“ dostala v roku 2011, keď hostila Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji na čele s kanadskými a švédskymi reprezentantmi. Jej exkluzívny životopis si zapíše zlatými písmenami ďalšiu kapitolu 7. mája počas Noci 7 hviezd. „Sedmička je magické číslo, ktoré si ľudia spájajú so šťastím, preto sme sa s touto symbolikou trošku vyhrali. Oslava bude siedmeho mája, vystúpi na nej sedem interpretov a celá akcia bude trvať sedem hodín. O tom, že toto číslo nám naozaj praje svedčí i taký detail, že 8. mája je voľno, a tak sa ľudia môžu baviť bez toho, aby rozmýšľali nad tým, ako na druhý deň pôjdu do práce,“ pripomenul s úsmevom Ľuboš Virág z agentúry Celebration.

 

Garanciou skvelého žúru sú prominentní hudobní hostia. Zo slovenskej scény sa môžu návštevníci STEEL Arény tešiť na Mariána Čekovského, Anitu Soul and Live Band, Rytmusa a Ega s podporou DJ Anysa a zostavu Cafe Del Fun/Dj Popper. Gratulácie zo zahraničia bude STEEL Aréna prijímať od DJ-a Antoina a americkej pop divy Terri B, ktorá napr. pre Sarah Connor napísala piesne Paradise, či Call Me a ako vokalistka spolupracuje, okrem iných, aj s Davidom Guettom. „Pri dramaturgii sme sa nechali inšpirovať „vox populi“. Či už sme do Košíc pozvali Davida Guettu alebo minulý rok Armina van Buurena, ľudia sa vždy výborne bavili. Z toho dôvodu sme sa rozhodli ísť touto cestou aj teraz a sme radi, že môžeme ponúknuť nielen slovenskú špičku, ale tiež zahraničné hviezdy najvyššieho rangu,“vysvetľoval Ľ. Virág.

 

Headlinerom večera bude momentálne najúspešnejší a najžiadanejší švajčiarsky DJ a producent DJ Antoine, ktorý si celosvetovú slávu získal tanečným megahitom Welcome to St.Tropez. V jeho súkromnej Sieni slávy svieti tridsaťštyri zlatých, štyri platinové a jedno dvojplatinové ocenenie z prestížnych hudobných súťaží a ankiet. Tento talentový umelec vďačí za úspechy dlhoročnej spolupráci s Fabiom Antoniallim, vo svete hudobného priemyslu známym ako Mad Mark ( kariérne pomohol Mary J. Blige, P. Diddymu, Pittbullovi, Cindy Lauper). Keď spomíname hudobnú spoluprácu, DJ Antoine produkoval songy s Bobom Sinclarom - Mr. Tambourine Man (DJ Antoine vs. Mad Mark), so Snoop Doggom - Groove On, s Timatim - Welcome to St. Tropez a vydarená je i spolupráca v kombinácii Timati, P. Diddy - Dirty Money. Aktuálne sa môže švajčiarsky hudobník popýšiť februárovým ocenením Award in Switzerland za song Ma Cherrie, ktorý mu vyniesol štyri platiny. „Prítomnosť DJ Antoina na narodeninovej oslave STEEL Arény bude o to viac vzácna, že v Košiciach zároveň predstaví aj svoj nový album Sky si the Limit. Jeho vystúpenia sú vždy zárukou skvelej šou, ktorú ešte podporíme prepracovanou svetelnou vizualizáciou. Každý sa môže tešiť na obrovskú dávku energie a zážitkov. Sme si istí, že tohtoročné narodeniny budú nezabudnuteľné,“ zdôraznil Ľ. Virág.

 

Hodnotenie

STEEL Aréne príde zablahoželať DJ-ská megastar Antoine
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma