Tipy na darčeky podľa udalosti

Tipy na darčeky podľa udalosti

Vyberte vhodný darček na každú udalosť

10.11.2020 | PoctiveSEO | www.codokazemama.sk

Darčeky sú niečo, čo neriešime len v čase Vianoc. Zaoberáme sa nimi celoročne a to pri rôznych udalostiach. Narodeniny, meniny, svadba, výročie, valentín, krst a podobne.

 

 

Samozrejme ľudia majú názory rôzne, niekto je za, nech sa darčeky nedávajú vôbec, niekto, že len na Vianoce, alebo narodeniny a aj  vtedy maličkosti. No pre niekoho je darček vhodný aj ako prekvapenie na bežný deň. Predsa len aj malé prekvapenie v podobe kvietku, čokolády rámčeka s fotkou dokáže niekoľko násobne náš deň zlepšiť. 

 

No samozrejme, keď už idú sviatky ako sú vianoce, valentín alebo oslava narodenín či výročia je dôležité, aby sme vyberali vhodný  darček pre muža, alebo pre ženu podľa viacerých faktorov. Toto berieme ako najzákladnejšie

Udalosť

Toto býva veľmi dôležitý faktor. Síce pre niektorých  je to bezvýznamné a sú v prvom rade za to, aby bol dar praktický, v ďalšej skupinke sme aj  takí ktorí vidia možnosť ukázať inej osobe ako veľmi ju poznáme, vážime si ju myslíme na ňu.

Vtedy vymýšľame na Valentína romantické prekvapenia, kvetiny, bonboniéry, romantické odkazy veľkolepý program vo dvojici, večera v obľúbenej reštaurácii. Na Vianoce si zas dávame záležať na nepriamo vyslovené želanie, čiže keď vieme, že spomína niekto celý pre nami ako veľmi potrebuje oddych zabezpečíme mu wellness, dovolenku. Taktiež vieme, že keď ideme na krst a sme  krstný rodičia, tak na oslavu neprinesieme ako dar dieťaťu napríklad česaciu barbie hlavu, ale venujeme mu košieľku na krst, sviečku, retiazku…   

Vek

Dôležitý je určite vek,pokiaľ vyberáme dar pre 8 ročné dievča, nemali by sme uvažovať nad niečím podobným ako pri 50 ročnej dáme. Predsa len niečo iné potrebuje malé dievča, dospievajúca slečna, dospelá žena a dáma v rokoch.

Obdobie

Pre niekoho je to automatika a pre niekoho nie. No  nie je zrovna ideálne, aby sme partnerovi,dieťaťu,mame na oslavu narodenín v lete kúpili napríklad zimušnú čiapku, bundu,rukavice a pod. Naopak v zime tiež nebudeme kupovať kraťasy, slnečník, alebo opaľovací krém. 

Musíme počúvať okolie

V nepooslednom rade považujeme za veľmi dôležité počúvať osobu, ktorá má byť obdarovaná. Pretože každý jeden deň v roku nám naši blízki dávajú nepriamo najavo, čo sú ich tajné želania, čo potrebujú, aké sú ich túžby, nesplnené detské sny. Treba len byť pozorní. Vtedy budeme skutočne vedieť, čo si ľudia v našom okolí želajú.

 

V momentálnej situácií je ale jeden z najväčších problémov nepríjemné ochorenie, preto pokiaľ niekam ideme blahoželať, na menšiu oslavu, alebo chceme len tak niekoho potešiť, nezabúdajme na ochranné rúška, ktoré nám pomáhajú chrániť nás aj našich blízkych. Tiež vďaka nim sa môžeme čoskoro vrátiť do normálu a všetky oslavy, sviatky si budeme môcť bez obáv užívať v kruhu našich blízkych.    

 

  

Darcek
 
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma