Tipy na elegantné doplnky k outfitu na bežné nosenie pre ženy

Tipy na elegantné doplnky k outfitu na bežné nosenie pre ženy

doplnky k outfitu

03.02.2022 | PoctiveSEO | krasnehodinky.sk

Máte pocit, že vášmu outfitu niečo chýba? Môže to byť len maličkosť a aj tak spraví veľa. Ak neviete akým doplnkom, by ste mohli vylepšiť svoj, už skoro dokonalý, outfit radi vám poradíme v nasledujúcom článku.  

 

Šperky

Šperky patria k jedným z najobľúbenejších módnych doplnkov.  Zo šperkov môžete zvoliť rôzne retiazky, náhrdelníky, náramky a prstene.

 

Náušnice 

Pri náušniciach platí jednoduché pravidlo. Pri veľkých extravagantných outfitoch postačia malé, jemné, jednofarebné farebné náušnice. Naopak, pri jednoduchom outfite môžete zaujať veľkými a výraznými náušnicami. 

 

Náramky 

Vhodný náramok sa odvíja predovšetkým od šírky zápästia. Na užšie zápästia môžete zvoliť o niečo masívnejšie náramky a naopak k širším zápästiam sa budú hodiť voľnejšie druhy náramkov. Pri každodennom nosení môžete siahnuť po dámskych náramkoch guess

 

K formálnemu biznis outfitu, kostýmu a obleku sa hodí viac konzervatívny náramok napríklad jemná obrúčka, alebo tenšia retiazka. K uvolnenejším príležitostiam môžete zvoliť živšie a výraznejšie druhy z hrubšieho materiálu.

 

Prstene 

K jednoduchým športovo-elegantným outfitom, môžete kombinovať výraznejšie prstene. Zvolte výraznejší čierny prsteň či farebný prsteň s kamienkami. Alebo siahnite po celom sete prsteňov a buďte neprehliadnuteľná! 

 

Retiazky a náhrdelníky 

Masívne náhrdelníky môžu na drobnej žene vyvolať dojem, že je ubíjaná. Menšie ženy, teda môžu zvoliť jemnejšie náhrdelníky. Naopak veľmi drobný šperk môže byť u väčšej ženy nevýrazný.

 

Hodinky 

Hodinky dnes neslúžia len na ukazovanie času ale aj ako veľmi vkusný doplnok. Na výber máte z ručičkových a digitálnych, ale v elegancií jednoznačne zabodujú viac tie ručičkové. K bežnému outfitu nevoľte príliš malé - ktoré sú znakom zakríknutosti. Ak poznáte štýl ženy, ktorú obdarovávate hodinky môžu byť vhodný darček aj pre ženu podnikateľku

 

Šatky 

Obrovskou výhodou šatiek je, že sa dajú použiť na mnoho spôsobov. Keď pôjdete do práce šatku si môžete dať okolo krku. K ľahkým letným šatám sa zasa skvele hodí šatka do vlasov. Prípadne si ju môžete štýlovo priviazať na kabelku.

 

Okuliare 

Pre množstvo ľudí okuliare nie sú len doplnkom ale aj nevyhnutnosťou. Množstvo ľudí sa za okuliare dokonca hanbí, alebo sa v nich necíti atraktívne. Vhodným rámom si môžete zvýšiť (nielen) sebavedomie na vyšší level. Aj ľudia, ktorí majú zrak úplne v poriadku dnes už radi siahnu po imidžových okuliaroch, aby vylepšili svoj celkový look. 

 

Nezabúdajte aj na slnečné okuliare v lete. Vyberte si také, ktoré najlepšie sadnú k vášmu tvaru tváre. Aktuálne trendy sú veľmi rôznorodé, od farebných skiel, cez dvojité nosníky až po mačacie či oversized. Nezanedbajte však kvalitu, slnečné okuliare majú v prvom rade ochrániť váš zrak. 

 

TIP: Nezabudnite zladiť so svojím outfitom aj rúško. 

 

Čiapky a klobúky 

Najdôležitejšie pri výbere pokrývok hlavy je, aby sadli k vašej tvári. Ak je vaša tvár dlhá, radšej sa vyhnite klobúkom s príliš vysokou časťou korpusu a príliš úzkou strieškou. Ak máte tvár kratšiu a širšiu, nenoste klobúky s príliš širokou strieškou a nízkym korpusom. 

 

Ponožky 

Málokedy na ne myslíte ako na doplnok, ale v poslednej dobe sa im venuje čoraz viac pozornosti. Aj elegantnejší outfit môžete doplniť kvetinovými silonovými ponožkami alebo tými klasickými bavlnenými. Výber je len na vás. Pri športovejšom outfite môžete úplne popustiť uzdu fantázií. 

 

Natália Várošová, SEO služby a copywriting

 

Photo by Vladimir Yelizarov on Unsplash
Photo by Ian Keefe on Unsplash

Hodnotenie

Tipy na elegantné doplnky k outfitu na bežné nosenie pre ženy
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma