TOSHIBA Satellite Radius 11

TOSHIBA Satellite Radius 11

Flexibilita a sloboda

28.04.2016 | Euroline computer s.r.o. | www.cmcdata.sk

TOSHIBA Satellite Radius 11

 

Satellite Radius 11 je navrhnutý tak, aby bol so svojimi piatimi režimami úplne flexibilný pre použitie v rôznych situáciách. Režim Laptop je ideálny pre ľahké písanie na klávesnici a prístup k portom. Režim Tablet sa hodí pre sledovanie videa či surfovanie na internete. Ak je veko otvorené do uhla väčšieho ako 180°, klávesnica sa vypne a nevadí, keď pri držaní tabletu stlačíte klávesu. Režim Publikum umožňuje sledovanie obrazu s reproduktormi smerujúcimi nahor, čo zaisťuje čistý zvuk. Režim Prezentácia je ideálny pre surfovanie a zaisťuje väčší zážitok zo sledovania. Piaty je režim Stôl, pri ktorom sa veko otvorí úplne naplocho pre zdieľanie obsahu s okolím.

 

 

Špičkové prevedenie

 

Zariadenie Satellite Radius 11 je extrémne ľahké a ultramobilné s hmotnosťou iba 1,1kg a má elegantný saténovozlatý „véčkový“ dizajn, ktorý bol navrhnutý tak, aby sa s ním ľahko cestovalo. Model je vybavený modernou ergonomickou klávesnicu a veľký touchpad typu ClickPad pre komfortnejšie písanie a ovládanie, doplnený navyše o podporu dotykového ovládania až desiatimi prstami súčasne. 

 

Plnohodnotné možnosti pripojenia

 

Vďaka širokej škále portov s plnohodnotnou veľkosťou môžu používatelia na Radius 11 zdieľať súbory medzi zariadeniami, rovnako ako zobraziť obsah displeja na väčšom monitore. Model Radius 11 má USB 3.0 a USB 2.0 porty pre prenos súborov, zatiaľ čo HDMI výstup umožňuje sledovanie obrazu na veľkej obrazovke. Vďaka slotu pre ® SD/SDHC karty môžu používatelia medzi zariadeniami ľahko prenášať dáta, ako sú dôležité súbory a dokumenty, a to prostredníctvom pamäťovej karty.

 

 

Bezproblémové multimédiá

 

Ľahko premeniteľný Satellite Radius 11 si skvele poradí aj s multimédiami. Vysoko kvalitná HD webkamera so zabudovaným mikrofónom je ideálna pre každého, kto sa chce na internete rozprávať s priateľmi alebo sa zúčastniť webovej konferencie. Na jasnom HD displeji je zreteľný každý detail a zážitok zo sledovania obsahu umocňuje čistý zvuk zo stereo reproduktorov vylepšených technológiou DTS Sound, ktorá oživí každý film, video aj hru.

Toshiba Satellite Radius 11
Toshiba Satellite Radius 11

Hodnotenie

TOSHIBA Satellite Radius 11
Hodnotenie 4.92 z 5
Počet hlasov 51
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma