Úspora energií, ekologická výstavba, nízkoenergetické stavby.

Úspora energií, ekologická výstavba, nízkoenergetické stavby.

Nové technológie, informácie, zaujímavosti, blog.

10.05.2014 | ENCERTI | www.encerti.eu

 

 

Zvyšujúce sa ceny energií, vyčerpateľné zdroje fosílnych palív, zhoršujúce sa životné prostredie, plynová kríza ako napr. v roku 2009, Rusko – Ukrajinský konflikt v roku 2014, globálne oteplovanie.

 

Toto sú niektoré z faktorov, ktoré sa nás priamo dotýkajú a na základe ktorých sa ľudstvo už dlhšiu dobu snaží uberať cestou znižovania spotreby energií a stále viac využíva alternatívne zdroje z obnoviteľných zdrojov energií. Keďže platí pravidlo, že každý by mal začať od seba, začali sa stavať rodinné domy v nízkoenergetickom a pasívnom štandarde.

 

Naším zámerom je informovať Vás ako a akými spôsobmi sa čo najefektívnejšie pustiť do šetrenia energií. Ako postupovať pri rekonštrukcii domu a výstavbe domu.

Vrátane spôsobov ako usporiť na energiách prípadne ako rekonštruovať stavbu Vám náš portál prináša aj informácie o produktoch a novinkách v stavebníctve ako aj výrobcoch zariadení materiálov a iných informácií, ktoré Vám zabezpečia pohodlný a bezstarostný domov.

 

Odporúčame spôsoby ako čo najkvalitnejšie postaviť ekologicky nezávadný a úsporný nízkoenergetický a pasívny dom rodinný dom. Pri nízkoenergetických stavbách sa venujeme všetkým častiam od konceptu stavby cez projekt a stavebné povoleniezdroje energie (obnoviteľné zdroje energie), technológie, systémy a materiályvýstavbu (stavba domu), dozorovanie stavieb financovanie stavieb.

 

Prinášame Vám informácie ako nízkoenergetický pasívny rodinný dom funguje, ako môže vyzerať. Venujeme sa aj ďalším zaujímavým typom domov ako sú nulové a aktívne domy.

 

Okrem výrobcov, dodávateľov a noviniek sa Vám snažíme priblížiť aj zaujímavé články a aktuálne témy. Poskytujeme Vám priestor blogovať a prezentovať sa.

 

 

www.encerti.eu

encerti@gmail.com

0908 748 041

 

 

Komplexné riešenie REHAU
Energetická náročnosť budov VIESSMANN

Hodnotenie

Úspora energií, ekologická výstavba, nízkoenergetické stavby.
Hodnotenie 4.75 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma