Vaše sklenené a keramické povrchy sa zmenia na nepoznanie

Vaše sklenené a keramické povrchy sa zmenia na nepoznanie

Ochrana skla a keramiky na báze nanotechnológie

22.06.2015 | NanoProm s.r.o. | www.nanoprom.sk

Rôzne sklenené povrchy nájdeme snáď v každej jednej domácnosti. Gazdinky dobre vedia, aké sú tieto povrchy háklivé. Neraz aj niekoľkokrát denne ich treba poutierať. Špina, mastnota, prach či odtlačky, asi to pozná každý.

 

Na trhu nájdeme veľa prípravkov, ktorými môžeme sklenené povrchy očistiť. Ich výdrž je ale veľmi často slabá. Nanotechnológia sa postará aj o tento problém. Dostupný je už produkt, ktorý je vyrobený na báze nanotechnológie, čím ďalej tým viac ľudí ho vyskúšalo a spokojne skonštatovali, že práve tento produkt je tým, ktorý hľadali.

 

Rozdiel medzi ochrannou vrstvou na báze nanotechnológie a každodennými, bežne v obchodoch dostupnými prostriedkami vytvárajú nano častice, ktoré sú obsiahnuté v produkte. Práve vďaka týmto časticiam ošetrený sklenený či keramický povrch získa jedinečné a doteraz nevídané vlastnosti. Ošetrený povrch dokáže odpudzovať vodu, rôzne oleje a takisto odolá aj nečistotám, ktoré sa nebudú vedieť priľnúť na povrch. Tento produkt Vám ušetrí čas aj peniaze, nakoľko povrch nebudete musieť  tak často umývať, navyše bude Vám na to stačiť voda. Zaobídete sa bez použitia čistiacich prostriedkov. Ochrana skla a keramiky je dlhodobá vďaka svojej UV-stabilite.

 

Kde všade je možné tento produkt použiť? Všade tam, kde máte sklenené a keramické povrchy, či už je to kúpeľňa, kuchyňa, toaleta, umývadlá, okná, sprchové kúty, dlaždice, skleníky, zimné záhrady a na mnohých iných miestach. Ošetriť ním môžete aj sklenený stolík. Nebojte sa, na stolíku budete môcť aj naďalej jesť, keďže produkt je absolútne nezávadný pre potraviny, čo dokazuje aj certifikát.

 

Aplikácia produktu je veľmi jednoduchá, je prispôsobená zákazníkom a zvládne ju absolútne každý bez problémov. Pri správnom nanesení sa životnosť nano vrstvy počíta v mesiacoch. Správna aplikácia je veľmi dôležitá, preto treba veľmi dbať na pozorné prečítanie si manuálu.

 

Práve firma NanoProm má vo svojej ponuke nano ochranu skla a keramiky. Je k dispozícii v rôznych objemoch, k produktu zákazník dostane aj netkané handričky na nanášanie a gumenú rukavicu. Určite si tento inovatívny produkt vyskúšajte a zaraďte sa medzi spokojných zákazníkov.

Hodnotenie

Vaše sklenené a keramické povrchy sa zmenia na nepoznanie
Hodnotenie 4.36 z 5
Počet hlasov 11
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma